Arabanızı aldığınızdan şu ana kadar ne kadar masraf yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne sen sor ne ben söyleyim............... küçüklüğümden beri hatırladıklarım

93 vct a 480 bine kadar tüm periyodik bakımları+ düz brc lpg:cool: :cool: ,kapak conta, keçeler porye,rot başları,fan müşirleri.2 dikiz aynası+ bi sol ön sinyal (kazada kırıldılar) termostat, yeni radyatör, benzin kabloları, benzin pompası,debimetre,elektronik beyin:D :D :D :D :D :D sayısız balata disk.. aks körükleri tabiiki triger

93 gt 260 binlik periyodik full bakımlar
ekstra: klima,klima,klima belası____kompresörleri hortumları değişti, kalorifer radyatörü, benzin pompası 2 kez:D :D :D , yeni benzin deposu(kılcal delikten dolayı geçen hafta aldık 100 ytl:D ) ve benzin kabloları...termostat oksijen sensörü, 0 km debimetre, brc sequent lpg:cool: :cool: ,yeni bobin,yeni 1 dikiz (kırıldı kendileri) durduk yere, sayısız balata disk,yeni yansanayi ön salıncaklar
yeni akskörüğü ,trigerlerr

ek olarak vectra a da o.z jant+koni sarı ayarlılar,,,,, goodyear eagle lastik,p 6000 ,bridgestone re 88 sonra da alpin lastikler eskittik

gt de pilot primacy sonra potenza sonra nokian nrv lastkiler.. eskittik

93 calibra alalı daha 1 yıl olmuyo:D , p7 yeni lastikler,saç biyeri kaynatma
yeni benzin hortumları. küçücük bir vuruk.

bakalım 6.000 km yaptık problem çıkaracak mı?:confused:

T

teachersss

Bilgi Girilmemiş
opel corsa 1.3 cdti essentia, 2006-kasım ayı 30.000 bakımı 260 ytl-320 ytl
arasında oluyor.Benim 305 ytl tuttu.Birde servis ,araç altına motor koruma sacı için 110 ytl fiyat biçti.Bende şaşırdım çünkü fabrikada bunu eklemiyorlar da şimdi söylüyorlar.Ben taktırmadım .Bilgilerinize 2 türlü sac var biri 110 ytl. diğeri 160ytl.(orijinal olan)

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 lastik sıfır marangoni trio, daha yeni değiştirildi. Aracin yeni yaptırdığım bakimda degistirdigim parcalari. Orjinal Triger Seti, V Kayisi, 4 Orj Buji, Hava Filtresi, Polen Filtresi, Yağ Filtresi, Benzin Filtresi, Son Susturucu, Direksiyon Korna Düğmeleri, Vites Körüğü, Radyo Anteni, Dış sıcaklığı gösterir sensör, arka kampana/balata/bilye takımları, Ön firen diskleri ve balataları, Kısa Far ampulleri,Sağ/Sol kapı yanı sinyal ampulleri ve Farları, Silecekler. Bunların bana maliyeti nerden baksan 1.200 YTL yi geçer. Birde iki vuruk olayı var. gerçi onu kaskodan ödettim. 700 kağıtta o tutmuştu. Onu saymıyorum. Şimdi sanırım bir de baskı balata girecek bu işe. Araba 1 ve 2 . viteslerde düşük devirlerde titreme yapıyor. Eğer onuda mart a kadar değiştirirsem bir sene içerisinde ikinci el aldığım arabaya tam 1.600 ytl masraf yapmış olacağım. Offf ki ne offf. arabayı alırken tertemiz di elime düştü arabadan arka arkaya birsürü şey çıktı. Sakınılan şeye nazar değermiş ya.ben ne kadar üzerine titrersem bakarsam o kadar masraf çıkıyor. Dur bakalım daha neler olacak.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
dur mustafa yazım
sıbop kapak lastık contası
bujı
bujı kablosu
castrol 10-40 yag+yag fılıtresı+kartel tapası
hava fılıtresı+ benzin filitresi
yag sevıye sensörunun o-ringi değişti
kelebek bogazı temizlendi
fan muşürü degisti
200 ytl gıtmiştir
valla mustafa baska nelerı degısıtıgmı hatırlamıyom:D vardı baya

ne diyon olum taa yazın 280 gitti zaten.. ondan sonra ooo daha bi sürü şey değişti.buji, buji kablosu, rölanti ayarlayıcı filan heralde :D

ha bi de sony teyp war yeni daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...