arıza ışığı önem arz eder

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: :alkis: arkadaşlar ben arabayı alalı 4 ay oldu arabayı fuzul otodan aldım.30 km sonra arıza ışığı yandı servise gittim valf kurumlanmış dediler 150ytl 30 km sonrayine ışık yandı.debimetre dediler 160 ytl 25km sonra yine arıza busefer adamlar nededi beyenirsin araçta yazılım hatası var program yenilenecek dedi bende vitesten attım ondan sonrasını hatırlamıyorum azıma geleni saydım ondan sonra hiçbir ustaya güvenim kalmadı bende 2 aydır böyle geziyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler arabam corsa club 1.2 2001 model

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hkn bcr' Alıntı:
:help: :alkis: arkadaşlar ben arabayı alalı 4 ay oldu arabayı fuzul otodan aldım.30 km sonra arıza ışığı yandı servise gittim valf kurumlanmış dediler 150ytl 30 km sonrayine ışık yandı.debimetre dediler 160 ytl 25km sonra yine arıza busefer adamlar nededi beyenirsin araçta yazılım hatası var program yenilenecek dedi bende vitesten attım ondan sonrasını hatırlamıyorum azıma geleni saydım ondan sonra hiçbir ustaya güvenim kalmadı bende 2 aydır böyle geziyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler arabam corsa club 1.2

buaraba sıfır mı allh aşkına ne biçm bişe

yeni bir araba vermeleri gerekio eğer öyleyse ben olsam dava açardım!!!:eek:

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fuzul oto,ikinci el,hatta daha cok sirketlerin kullanmis oldugu yüksek km'li araclari satiyor.ama kredi imkani yüksek ve kolay kredi kullandiriyorlar...

buarada hkn_bcr : oksijen sensörü'ne bi baktir bence,ondan da olabilir,bende astra var onunda ara sira isik yaktigi oluyor zamanla sönüyor :) eger yine yanarsa gidip oksijen emis sensörünü degistirecegim...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılımı problemidir o, bendede aynı vardı, arıza ışığı paso yanıyordu, OPEL BALKAN (İSTANBUL) da servise götürdüm önce eksoz la ilgili dediler, ama tekrar ederse getir dediler, tekrar edince götürdüm yazılımı güncellediler...

Şimdi hiç bir problem yok, bu arada yazılım güncellemesi ve daha önceden saydığım arıza tespitleri için 5 kuruş bile talep etmediler...

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aırbag ışığım yanmıyor şunuda söylim benim corsa 2001 model