Neler yeni
  • STİCKER (LOGO) DAĞITIMLARI EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE BAŞLAYACAKTIR.
    STİCKER TALEBİNDE BULUNMADAN ÖNCE BURAYA TIKLAYARAK TALEP BİLGİLENDİRME KONUSUNU OKUYUNUZ.
    LÜTFEN ÖRNEK ŞABLONA GÖRE TALEPTE BULUNUNUZ.

Opel Astra J bagaja katlanır bisiklet

u.uçar

VIP Üye
30 Eki 2017
Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Evet Opel severler, avatardaki aracımın bagajına katlanır bisiklet koymak istiyorum. Ulaşım amaçlı değil de arabayla gittiğim park ve bahçelerde, bisiklet yollarında , vs. spor ve hobi amaçlı kullanmak istiyorum. Sizlerin bu konudaki uygulamaları nedir? Bagajda bisiklet taşıyan var mı? Sığma sorunları olur mu? (Resimler temsilidir. 20 ve 26 jant katlanır bisikletler.)

b twın 120.jpg

mosso 26 jant katlanır ,.jpg

26-marine-gri-pembe-katlama_zemnf.jpg

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Pratiklik konusunda gayet iyiymiş, daha önce şu konuda @emir_faruk bey ile konuşmuştuk. Ben bisiklet taşıyıcı aldım ancak hiç kullanma fırsatım olmadı. Kendisininde bu konuyu görmesini isterim. Bisiklet taşıyıcımı yoksa katlanır bisikletmi ? Maliyetleri göz önünde bulundurursak sanki taşıyıcı uygun gibi. 26 jantlar sanki bizim bagajlara (hb) sığmaz gibi geliyor ancak sedanlara sığar tahminimce.

u.uçar

VIP Üye
30 Eki 2017
Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Daha önceleri bisiklet taşıyıcı kullanmıştım ama pratik değil, bağlaması sabitlemesi takması falan, arabanın arkasında da pek hoş durmuyor, Hatta bir ara arabanın bagajını çizmişti bile eski arabanın.

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)