Astra Coupe Bertone Mi Yeni Astra Gtc Mi???

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Tartişmasiz Astra Bertoneee

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC teknolojık serı ve sporcu bı ruhu var.bertone sankı bıras cadde arabası yanı gosterıs ıcın gıbı oda cok gusel ama GTC patlamaya hazır bomba

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTC tip olarak gerçekten mükemmeli hak etcek bi araç.şuana kadar araçtan hoşlanmayan da görmedim ama iş onu kullanmaya geldi mi deişir bence bertone vs gtc konusu.çünkü gtc ye galeride oturduumda geri görüşün hiç de iç açıcı olmadıını gördm yane geri geri park etmek hele arka koltukta bikaç kşi warsa zor...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya böyle soru sorulurmu ya bu yapılır mı ya ikiside diyecem olmayacak ama bertone diyorum ayrı bi class ı var arabanın GTC si de güzel ama Bertone yani adı yeter
coupeb2jp6.jpg

cbd1.jpg

xnn6.jpg

zhm7.jpg

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Astra GTC derim, Bertoneleride çok seviyorum ama GTC ler daha çok hoşuma gidiyor.

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
ya böyle soru sorulurmu ya bu yapılır mı ya ikiside diyecem olmayacak ama bertone diyorum ayrı bi class ı var arabanın GTC si de güzel ama Bertone yani adı yeter

arkadaşm ne zaman bir sarı BERTONE yoldan geçse herkesinn gözü onda oluyorrr,insanlar ferrari görmüşş gibi bakıooo
ama gtc geçse hiç bakan olmuyor yaniii bertone kadar diikat çeken araba görmedm hayatmda özellkle sarısıı

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gtc Bayiliyom