94 astra Gsi in artıları ve kronik rahatsızlıkları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en kısa zamanda bi tane daha alıcam

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jocco ve akito haklı ,zaten jocco da sfi kullanıyor.................evet dogru efsanevi sfi motor ,günümüz 1.6 ları kadar yakmakta.şehir içi 8.7 şehırdışı 5.8 cıvarı yakar,tabılı gazı dıplemezsen bence astra gsi süper bi alet,ama calibrasfi dan iyi degil:D :D :D :D

akihito

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima ve tc sistemi icin sorunsuzunu bulmak zor diyorlar bununla ilgili bir bilginiz varmi

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima yı bilmem ama zaten astra gsi kullanıcıları Tc yi pek kullanmıyor.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kilima sfi lerde bir dert çalışanını bulmak zor.gazını dolduruyorsun 2 hafta sonra kacmış gitmiş

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artı olarak body kiti harika bugun 1000 ytl versek o kadar guzelini alamayız bunu da dusunmek gerek

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden bende 94 gsi vardı siyah motor cok iyi ve baya guclü ama bloklar nanay yüksek devirli bir motor yüksek devirdeyken klimayı acmanızı tavsiye etme hemen srj dinomusundaki diyotu yakıyor bloklara gelince cok basmaya gelmiyor ama sunu söylim hatta kullandığım en zefk verici makinalardan bitanesi sonrada 95 model bir vectra gt alıdım oda cok iyi 93 ohc o hep bir manyak makina simdi ise 98 model astra f ye biniyorum gls ama sunu söyli eski kasalar daha cok hoşuma gidiyor ve kolay kolay arıza vermiyor tabiki benim görüşüm ve benim motorum hakkın cok vazla bilgi edinemedim araştırmaktayım vallahi bir bilgisi olan varsa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...