Arkadaslar Herkez Kendince Komik Yanlarini Yazabilirmi

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk ben başlayayım
mesela ben babam ne zaman paran varmı diye sorsa ben hiç yok demem ve bu yüzden cok parasız kaldığım oldu:kop: :kop:,
bide babam araba kullanmamı sorunca hep yavas kullanıyorum derim hiç sınırları aşmam derim

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) abı bende servıste calısırken egerkı cok sıkıcı bır ıs cıkarsa hemen tuvalete kacarım..

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır hane dah var cocukken evde top oynardık kesın bırsey kırıldı ve ben hemen uyuma numarası yapar yataga yatardım ve annem olaydan habrı oluncaya kadr sesı cıkmnazdı ve benı uyurken yatakta bulursa kesın möahır yapmıs der ve evın ıcınde terlıkle benı bır guzel dovmelerdı cocouk aklı ıste :)

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) kank senın arban benım arbam gozum gıbı bakar hatta bı bakım dah cekerım :) torpıllı

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah kanka...
bende de var daha anı ufakken annemi çok kızdırırdım oda beni yakalamayınca tabi terliği fırlatırdı ama işin ilginç tarafı annem in terlikleri hep köseyi dönüp beni bulurdu mutlaka:D:D:D:D:D

Hollandali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehehe ne muhabbet burada boyle ordulular hehehehe
ben zaten arabalan gelsem orduya kesinlikle ordu daki servise gitmem hele bide ferdiye ......:D :D :D :D :D :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlarla okey veya kağıt oynarken dağıtma sırası bana geldiğinde wc ye giderim bazen :) :kop: :D