Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
şoför koltuğunun gıcırdaması ve şu anda arızasından dolayı surekli öten,öttükçe kapatmaya çalıştığım park sensörü

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
herkes olumsuzlukları yazmak zorunda olduğu için öyle bir izlenim oluşabiliyor evet :) ancak bu tür şikayetler herhangi büyük bir markada da sıralanırdı eminim...

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com
arkdalar opelciyiz surda hepimiz kı ınanıyorum hepiniz bu ozellıgı sevmıyor neden bahserdımı anladınız deme tabiki
tigranin koltukları abi arkada koltuk yoq sandelye var yaD: adamda afedersın poposu kutuk gibi oluyor tahta var sanki orda :):):):):):):)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben Kadett için söyleyim; arka görüş ve kötü malzemeden yapılmış göğüs..

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
tigra' nın kasasına göre arka koltuklar bence normal... Aynı durum CRX' de de var.Kısaca bu tip arabaların hepsinin arka koltuğu tabure şeklinde...

Yavuzcum senin arabana da motor koymuş adamlar bırak artık gövdeymiş, görüş mesafesiymiş falan :)

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com
:d tgiralarda guzel ama yaa :D spoylere felan gerek yoq adamlar oyle bır yapmıskı direk yere cokuyor araba hele gene bole bır musterımız var adama eksoz takıcakdım kayıs degısdırdık adama fıltreyı takdırmadan bır sekıl yapıyım dedım adam da yanımızda :D bır kedırdım elektırıgı adma arabayı filtresizi kullanıcam dıyordu :) eksoz takdırmakdan vaz geçdi:=:)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kısıtlı görüntü GTC dede var
İşte canlı canlı ispatı

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
tigra' nın kasasına göre arka koltuklar bence normal... Aynı durum CRX' de de var.Kısaca bu tip arabaların hepsinin arka koltuğu tabure şeklinde...

Yavuzcum senin arabana da motor koymuş adamlar bırak artık gövdeymiş, görüş mesafesiymiş falan :)
çok nankörüm yaaa :D