corsa1.7dti ın triger kayışı kac kmde değişmelidir??

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opelden anlayanda anlamayanda konuşuyor lütfen burda verceğiniz bilginin doğruluğundan emin olun lütfen çünkü insanlar buna güvenip iş yapıyor.
ok.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
spaceghost' Alıntı:
arkadaşlar opelden anlayanda anlamayanda konuşuyor lütfen burda verceğiniz bilginin doğruluğundan emin olun lütfen çünkü insanlar buna güvenip iş yapıyor.
ok.
slm burda bu işi bilen arkadaşlar bilgilerini payalşıyorlar ama bu işi bilmeyenler de fikirlerini ve düşüncelerini yazıyorlar çünki bu kişiler opel kullanıcıları servsilerden aldıkları bilgileri veya duyumlarla fikirlerini paylaşıyor neden bu tip yazılar yazıyorsun anlamadım seni.
herkes düşünce ve fikirlerini yazmakta özgürdür tabii buda seviyeli olmalı .

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm burda bu işi bilen arkadaşlar bilgilerini payalşıyorlar ama bu işi bilmeyenler de fikirlerini ve düşüncelerini yazıyorlar çünki bu kişiler opel kullanıcıları servsilerden aldıkları bilgileri veya duyumlarla fikirlerini paylaşıyor neden bu tip yazılar yazıyorsun anlamadım seni.
herkes düşünce ve fikirlerini yazmakta özgürdür tabii buda seviyeli olmalı .

EVET ARKADASIM HAKLISIN BENIM AKLIM BENIM SAHIBI OLDUGUM COMBO 13 DTI GITTI KUSURA BAKMAYIN BEYLER ... AMA SUNU SIZE COK EMIN OLARAK SOYLEYE BILIRIM 60 BIN KM DE KESINLIKLE DEGISTIRILMESI GEREKIYOR..:D :D TANSUGURLER ARKADASIMADA BU ON GORUSU ICIN COK TESSEKKUR EDERIM FIKIR YURUTMEK BASARININ ONCELIKLERINDENDIR ....

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben kırıcı olamk yada problem yaratnak istemem ama paylaşılan bilgiin doğruluğu önemli değilmi sence yoksa herkes aklına geleni sölerse bir yere varabilirmizyiz.herkes şikayetini söleyecek mantıklı cözüm bulacaz biliyorsunki opel piyasadaki diğer araçlardan farklı.kendine has problemleri ve cözümleri olan bi araç. ve gercekten opleden her usta herkes anlamz buyüzden sölemek istediğim şu aklına geleni değilde doğruluğundan emi n olduğun bilgiyi paylaş. burda bizim söledi,klerimizi dinleyen ve uygulama yapan i,nsanlar var. verdiğin bilgi bu insanların araçlarıbna zarar verecek sonuç doğurursa ne olacak kim bunun sorumluluğunu yğklenir.sende bu işi biliyorsun lütfen gercekçi olalım biraz

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana tavsiyen 60,000 km yi geçirme... bizim arabalr içinde 60,000 dediler... 45,000 de değiştirmeseydim nerdeyse kopacakmış...

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet spaceghost kardesım haklısın ama bı anlık dalgınlık olmus kusura bakma benımde katıyen oyle bır nıyetım yoktu egerkı de oyle dusunuyorsanız ozur borclu olalım sıze opel teknık servıısnde calısmak onemlı degıl burda asıl amac opel ı ve opel kullanıcıların sorun ve sorularını gavet dogru bır sekılde cozmektır.... ara olur hane...ama tansugurler arkadasımızada tessekkuru borc bılırız....

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aract 78000 de yenı aldım 2003 dtı vandan bozma hususı yapılmıs. arac guzel ama bayramdan once trıgerı degıstıreyım bende ıstanbulda ucuz guvenılır neresı var tavsıye edebılecegınız...