Yeni civic mi yoksa 1.3 cdti?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dasdaff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz taktırsam ne kadar yakar ve performansı ne kadar duser acaba (motor enjeksiyonlu)

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dasdaff sıralı sistemler ort %3 kayıp veriyor. ne edecen yeni arabayı vergin az performans konfor desen konfor........

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dasdaff' Alıntı:
insanın kanında ikiside yuzde elli elli olunca neyapacağını bilemiyor işte

civic mi yolu daha iyi tutuyor astra mı
hangisi daha az sorun cıkarır
bakıma girince hangisi acıtır
ilerde hangisi daha cok değer kaybeder
hangisinin surus keyfi daha iyi..........

yol tutusu hemen hemen yenı tum arabalarda harıka ama surus zevkı kısıden kısıye degısır net olan bırseyı soyleyeyım sana hondanın servıs malıyetlerı ve yedek parcaları cok pahalı arastırdıgın zaman goreceksın...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben olsam Civic le Astra yı aynı kategoriye bile almam yani Opel yaa nokta Eryamanda ankara ya gelene kadar belki 50 belki 100 tane sadece yeni astra görüyorum bunların yarısından çoğuda 1.3 CDTİ görünüm olarak çok hoş bi araba benim param olsa aslında full+full bi tane Opel Astra 2.0 Sportive alırım arabam.com da satılık bi tane var araba konuşuyo ya ben burdayım diye

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç düşünmem 1.3 astra n-joy alirdim, essentia modelini tavsiye etmem çok sönük kaliyor. Araba binmek gezmek için alınır dizel al n-joy'un rahatlıgı, dizel'in avantajı ile doya doya gez..
bende arabayi almadan önce çok kararsiz kaldim focustan tutta leon'a kadar hepsinide sürdüm we opel almaya karar werdim ve şimdi diyorum ki kendi kendime.. en iyi seçimi yapmişsin.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun new astra konuya noktayı koymuş olay budur tebrik ediyorum:good:

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asta enjoy la essensia nin farki dis görünüste sis lambalarinin olmamas1 we bu baya degistiriyo arabayi bide aynalarin rengi enjoy da araban1n rengiyle uyumlu digerinde degil tabi çelik jant farkida war.civic le astra arasinda da bence dis görünüs olarak tabiki astra ama iç dizayn we performans civic de mükemmel

swing1.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben civic derim. bizim valide benim opelde yaşadığım servis sorunlarından yıldığı için yeni civic sedan aldı. Japon malı ama güzel araç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...