Bilen Varsa Lütfen Cvp Versin

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 2006 model astra 1.3 cdtı enjoy um var.geçenlerde xenon far taktırmak için servise gittim fiyatının 580 ytl oldugunu ama takılamayacagını söylediler enjoylara sonradan takılamıyomuş motorla ilgili bişeyler dedi ama anlamadım.bu konuda bilginiz varsa beni aydınlatırsanız sevinirim
2.sorumda enjoy elegance ve cosmo arasında tam olarak ne farklar var bu konuda opelin internet sitesinde bi bilgi yok bilen arkadaşlar söylerse yada nereden ögrenecegimi yazarlarsa iyi olur.
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
user_online.gif

Uyar: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon far oluyo ama sadce bir tek marka var 650 ytl o marka oluyo astra h ve vectra c lere.yoksa sıradan markalar cin malı 400 ytl falan ama farları acınya yanıp sönüyo yani dediği gibi olmuyo

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 N-Joy kullanıyorum.Aracımda xenon kit var ve montajı serviste gerçekleşti hiç bir arıza olmuyor.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1 cevap.. her arabaya xenon takilir ama sadece ampullu degistirmekle olmaz Xenon motoru dedilen bisey war bu alet daha fazla guc veriyo ve farkli bi calisma sistemi var
2. sorunu bilemicem kusura bakma :(

Astra-07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.sorunun cevabı artık elegance diye bir model yok elegance cosmo oldu artık cosmoda yarı deri koltuk otomatik klima falan bunlar standart farklar bunlar.