Galiba Aranan Servis Bulundu

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: :alkis: arkadaşlar sonunda düzgün yetkili bir servis buldum galiba gözümün önündeymiş ben görmedim müşteriye davranış arızaya ilgi şikatet dinleme ve çözüm arama benim daha evvel arıza ışığıyla alakalı şikayetlerimi okumşsunuzdur boch car servis dahil abuk sabuk çözümler üretmişlerdi sonuç sıfır geçen gün boğaziçi çengelköy opel yetkili servisine gittim arıza ışığını gösterdim ve yapılanları anlattım onlarda nelerden yapabileceğini anlattılar ilk olarak yazılımın versiyonunu değiştirmeyle işe başladık normalde ışık söndürüldükten 30 km sonra tekrar yanıyordu şimdilik birşey yok eğer ışık yine yanarsa araştırmaya devam dediler arabamı almaya gittiğimde araba pırılpırıl yıkamışlar ve dedilerki arızayı net olarak bulamadığımız için sadece taspit ücreti 23 ytl vereceksiniz arabayı yapmasalar bile bu davranış ve iyiniyet bana güven verdi.benim arabaya bakan çağlar usta genç bir arkadaş inşallah yanılmam sizlere bilgi vermeye devam edicem anadolu yakasında oturan ve servis arayan arkadaşlar için.:good: :good:

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aynı şekilde boğaziçi altunizade ye gitmiştim. Ama gel gelelim benim olayım da tam tersiydi. Adamlar sırf arıza tespit için 50 kağıt almışlardı. arıza düzeltme için de 70 kağıt falandı. Ama arıza düzelmemişti :)
Galiba adamların iyi günlerine kötü günlerine göre değişiyor müşteriye davranışları :) Yoksa iki tarafında patronu aynı. Elemanlar farklı desen ikisinin arasında bu kadar fark olmaması lazım.

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bu tespitmidir nedir siz hep aynı servise gitmiyormusunuz , ankarada ben çankaya opele giderim.Benden tespit için falan bu güne kadar hiç para almadılar.Ne diyeyim Allah servisinde hayırlısını versin

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim bu güne kadar bugüne kadar gittiğim servisler içinde en güzeli "BAR HONDA" ankarada. tabi opel için gitmedim ama insaniyet olsun işçilik olsun gerçekten güzeldi. honda kullanan arkadaslara tavsiye ederim.