üslubunuza dikkat edin ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DARKPİTTBULL , ve ÜMİTÖZER KARDEŞLERİME SÖYLEMEK İSTEDİMM ... ÜMİT E ASTRA GSİ SATTIM , DİĞERİNE LEXMAUL EMME MANİFOLTU

PAZAR YERİ BÖLÜMÜN DEKİ SATILIK LEXMAUL BAŞLIĞINA YAZDINIZ .. SATTIĞI MALDA HAYIR YOK GÖZÜ KALDI VS VS .. Bİ İŞİ ADAM AKILLI YAPMAZSANIZ ZATİ O İŞTE HAYIR OLMAZ .. ASTRA GSİ NİN LASTIK ÖLÇÜ LERİ 205/50 /15 TİR EĞER SEN 195/40/16 TAKARSAN KAZA KAÇINILMAZDIR SIRF GÖSTERİŞ YAPICAM DİE BİLİNÇSİN HAREKETLER BUNLAR ONDAN SONRA GÖZÜ WAR ŞU BU DERSİNİZ .. BARIŞ KARDEŞİMEDE Bİ İKİ ŞEY SÖLİİM .. LEXMAULUN STANDART EMME MANİFOLTUNA HANGİ AKILLA NOS BASTIN ANLAYAMADIM ... ASTRA GSİ NİN MOTOR SICAKLIĞI ORTALAMA 90' c SEN -80 c LİK NOS BASARSAN Bİ DE 100 HP LİK PÜSKÜRTME JETİ KULLANIRSAN MANİFOLTUDA ÇATLATIRSIN ARABAYIDA PATLATIRSIN... BUNU BİLMEN GEREKİRDİ...

O YÜZDEN İNSANLARI BİR ŞEY İÇİN SUÇLARKEN BEN DE HATA WARMIYDI DİE Bİ SORMAKTA FAYDA WAR ... MODİFİYE YAPMAK ,YADA YAPTIRMAK BİLİNÇ İSTER O YÜZDEN ... KONUŞMADAN VE YAPMADAN ÖNCE 2 KERE DÜŞÜNÜN DERİM .. KİMSEYE SATTIĞIM MALDA GÖZÜM YOK MERAK ETMEYİN ... SADECE MODİFİYE YAPARKEN BİLİNÇLİ YAPIN ...

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Arkadaşlar onura katılıyorum modifiye gerçekten her beğendiğinizi aracınıza takacağınız bir konu değil. Bilinçli olarak yapılması çok önemli ve bu arada size zarar gelmesini hiç birimiz istemeyiz. Birde söylemeden geçemeyeceğim kimse zorla kimseye bir şey satmaz. O insanında adına daha dikkatli konuşmaya özen gösterin.

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi_onur' Alıntı:
MODİFİYE YAPMAK ,YADA YAPTIRMAK BİLİNÇ İSTER O YÜZDEN ... KONUŞMADAN VE YAPMADAN ÖNCE 2 KERE DÜŞÜNÜN DERİM .. KİMSEYE SATTIĞIM MALDA GÖZÜM YOK MERAK ETMEYİN ... SADECE MODİFİYE YAPARKEN BİLİNÇLİ YAPIN ...

+46 tabiki...

yada hiç yapmayın.

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
YA GSİ ONUR , SEN GÜZEL GÜZEL AÇIKLAMIŞSIN AMA BENCE AÇIKLAMAKTAN ÇOK AÇIKLADIKLARININ ANLAŞILMASI ÇOK ÖNEMLİ...

ZATEN BİLİNÇ OLSAYDI YUKARIDA Kİ 2 HATA YAPILMAZDI..

MODİFİYE "AAAAAA ŞU ÇOK GÜZEL BUNU DA TAKALIM " DİİL ,

SENIN YAPTIĞIN GİBİ HESAPLAR KİTAPLAR,ÖLÇÜMLER YAPARAK TAKMAK YADA UYGULAMAKTIR.

VE BEN ANLADIĞIM KADARIYLA BU ARKADAŞLAR BUNU PEK YAPAMAMIŞLAR.

O YÜZDEN BEN BU BAŞLIĞI ÇOK GEREKSİZ BULDUM ..

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ADAM NE YAPSIN BEA KLARDESIM OZENTI ISTE BAZILARI GORUYORUZ YOLDA IKI KOLAN ATAN BI KARLIK TAKTIRAM ISIKLARDA GAZ BASIYO BILMIYOKI O ARABANIN ICINDE BI HAYIR YOK ONDAN SONRA BASLIYO AGLAMAYA BENDE TIGRA VARDI 175 HP ARABADA DIS VE IC AKSAM NORMALDI AMA MOTOR O KODARDA PES EDECEK GIBI DEGILDI NORMALDE ZATRI 106 HP BU BILE YETER BANA AMA BIZIM KUZEN ISTE :D

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NighTFLighT' Alıntı:
YA GSİ ONUR , SEN GÜZEL GÜZEL AÇIKLAMIŞSIN AMA BENCE AÇIKLAMAKTAN ÇOK AÇIKLADIKLARININ ANLAŞILMASI ÇOK ÖNEMLİ...

ZATEN BİLİNÇ OLSAYDI YUKARIDA Kİ 2 HATA YAPILMAZDI..

MODİFİYE "AAAAAA ŞU ÇOK GÜZEL BUNU DA TAKALIM " DİİL ,

SENIN YAPTIĞIN GİBİ HESAPLAR KİTAPLAR,ÖLÇÜMLER YAPARAK TAKMAK YADA UYGULAMAKTIR.

VE BEN ANLADIĞIM KADARIYLA BU ARKADAŞLAR BUNU PEK YAPAMAMIŞLAR.
katılıyorum

Akın52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız arkadaşlar bende katılıyorum :D :D

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kendi istekleri üzerine üyeliklerini iptal ettirmişlerdir.
Artık burada onlar yokken konuşmak gereksiz ve yersiz olacaktır...

Keyifli forumlar,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...