Alonso’nun yerine Kovalainen

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
2007 kadrosunu açıklayan Renault’da, McLaren’le anlaşan Fernando Alonso’nun yerine, test pilotu Heiki Kovalainen getirildi.
Fernando Alonso’nun McLaren’e transfer olmasının ardından önümüzdeki sezon İtalyan Giancarlo Fisichella ile yoluna devam edecek olan Renault F1 takımı, ikinci pilotunu da açıkladı. 2005 yılında GP2 şampiyonasını ikinci sırada tamamladıktan sonra bu sezon Renault da test pilotluğu yapan 25 yaşındaki Fin Heikki Kovalainen, 2007’de Fisichella ile birlikte yarışacak.

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
raikkonen de ferrari olcak büyük olasılık..

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Ben de geçim bari bi yere :)

Raikonen, Ferrari' de iyi işlere imza atar bence

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar şu anda iyi gidişiyle hayran olsakta alonso cular kötü haber raikonen ferrariyle alonsoyu dumana boğar bu arada alonsoyu kötülemiyorum ben ilk yarışında büyük adam olcak demiştim oldu ama raikonen en az alonso kadar iyi artısı her arabayı limitlerinde kullanabiliyo olması mercedes dayanmıyo ama sağlam olan ferrariyle şov yapar.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
ne kadar şu anda iyi gidişiyle hayran olsakta alonso cular kötü haber raikonen ferrariyle alonsoyu dumana boğar bu arada alonsoyu kötülemiyorum ben ilk yarışında büyük adam olcak demiştim oldu ama raikonen en az alonso kadar iyi artısı her arabayı limitlerinde kullanabiliyo olması mercedes dayanmıyo ama sağlam olan ferrariyle şov yapar.

katılıyorum, Raikkonen Ferrari ile yeni Schumaher olur..