Turbonator...

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D Erman takıldın sende bu elektrik süperşaj olayına ama bu aletin fazla basınçlı hava basacağına pek inanmıyorum en azından öyle görünüyor yabancı sitelerde daha iyisi var biliyorsun ama hava debimetresine ne olur bilinmez

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok bence de işe yaramaz, tipik pazarlama stratejileri de bu vesileyle belki işe yara bişey buluruz.Şu 1.4 araba 1.6 kadar gitsin, başka bişey istemiyorum valla...

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence tak bunun yerine fiat albea intercooler'ı motora giren havayı soğutursun daha iyi verim alısın birde ağırlıkları azalttımı 1,6 gibi gider alimallah:D

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bkaraman' Alıntı:
bence tak bunun yerine fiat albea intercooler'ı motora giren havayı soğutursun daha iyi verim alısın birde ağırlıkları azalttımı 1,6 gibi gider alimallah:D

Yok abi bendeki benzinli, intercooler yaramıyo.Ama ben yapacağımı biliyorum namussuza.Geçen hafta Mustafa abiler kanıma girdi, silindir kapağını 1.6 ile değiştirecem.Araba 28.600'de olduğu için kıyamadılar.Geçsin bi 50.000'i verecem arabayı, diyecm eti sizin kemiği benim :)

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman dikkat et o işe kapak değiştimi ve taşlama konusuna çünkü değiştirerek azda olsa motor hacmi değişiyor yanma ve yakıt artışı oluyor yani +hp ama bununla birlikte mutlaka bujileri de değiştirmen gerekiyor daha yüksek basınçlı olanları ile aklında olsun

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bkaraman' Alıntı:
aman dikkat et o işe kapak değiştimi ve taşlama konusuna çünkü değiştirerek azda olsa motor hacmi değişiyor yanma ve yakıt artışı oluyor yani +hp ama bununla birlikte mutlaka bujileri de değiştirmen gerekiyor daha yüksek basınçlı olanları ile aklında olsun

Şu anda kazanlı filtre+iridium buji+performans son susturucu var zaten, yani alma+yakma+atmada biraz iyileştirik durumu.Ama Kapak değişimi+taşlamaya girersem zaten chip şart olur ayarları oturtmak için...