artıkkk astram varrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslarr, hayatımda ılk defa astra kullandım ve aynı zamanda satın aldım 98 model ama gercekten cok sevdım aracımı, sıteyede bugun uye oldum ınsallah hem araba hemde sıte zevklı gecer, bu arada araba ıcın tavsıyelerınızı mutlaka beklıyorum cunku astra ya cok yakın degılım

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yeni aracın. tam olarak tavsiye olarak ne beklediğini bilmiyorum ama genel olarak astranın(opelin) sana konforu güvenliği aynı zamanda sağlamlığı verebileceğini söyleyebilirim. aradığın eğer performans ise bunun için opel'in gsi modellerini(astra-corsa-kadet) öneririm. ama şunu söyleyebilirim ki sende burda bulunan çoğu arkadaş gibi memnun kalacak hatta fanatiği olacaksın...:)

eeetorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya mesela bugunnn ogrendıgım bırsey oldu aracımla ılgılı, tavan lambası sadece kapı acılıp kapandıgında yanıyordu onun dısında yakamıyordum megerse far anahtarını kendıme cekecekmısım, gercekten sıtenın faydası olduuuu

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsuuun.. kazasız belasız kullanman dileğiyle..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kazasız belasız yolculuklar !!!

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeetorun' Alıntı:
ya mesela bugunnn ogrendıgım bırsey oldu aracımla ılgılı, tavan lambası sadece kapı acılıp kapandıgında yanıyordu onun dısında yakamıyordum megerse far anahtarını kendıme cekecekmısım, gercekten sıtenın faydası olduuuu

hayırlı olsun.Bu tür incelikler var baya:) alarmın varsa tavan lambasını açık unutmayasın hee:)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kazasız belasız kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...