Neler yeni

Opel Yetkili Servis Klima Bakımı Kampanyası

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
BU YAZIN EN HAVALI KAMPANYASI İLE YAZA HAZIRSINIZ!
Detaylı bakım sadece 119 TL

Opel’inizi yetkili servislere getirin, Opel uzmanlığıyla klimanızın bakımını eksiksiz yapalım.
* Siz de rahat ve serin bir yaz geçirin.

* Gerekli parçaların sökümünü ve havalandırma kanallarının temizlenmesini içerir.

https://www.opel.com.tr/opel-sahipleri/servis-teklifleri/servis-kampanyasi-1.html

Ekran Alıntısı.JPG

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Gaz basma içermiyor sanırım?

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Gaz basma içermiyor sanırım?
Sökme takma ve kanal temizliği diyor, nasıl yağıldığı hakkında bilgi almakta fayda var. Klima gazı için ek ücret alırlar bence de. Yaptırmak isteyenlerin haberi olsun diye paylaştım. Malum benimde başarısız bir sonax sürecim oldu :) hala temizletmeyi düşünüyorum aslında hava kanallarını ama bakalım nasip...

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Necat Ahmet
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
Teşekkürler hocam, bana da böyle bir şey lazım, servise gidip bir sorayım detayları.

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Necat Ahmet
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
Bugün servise uğradım, bu kampanyayı sordum, ne kampanyası dedi : ) , kampanyadan haberleri yok neyse sonra gösterdim telefondan , içeriğini sordum , bana polen filtresinin ne işe yaradığını anlatmaya başladı, tekrar sordum siz ne yapıyorsunuz işlem olarak polen filtresi değişiyor mu? yok, klima gazı ? yok, 119 lira neyin karşılığı dedim ıvır zıvır etti saçma sapan şeyler anlattı, SONUÇ : arabalarla ilgili çok fazla bilgisi olamayan örneğin polen filtresinin ne olduğunu bilmeyen müşterileri dürtmek için uydurulmuş bir kampanya .

NOT: bu benim şahsi fikrim, her servis aynı değildir belki ama geneli böyledir.

tayfux

VIP Üye
Ad Soyad
Tayfun A.
Araç
2012 Opel Astra H cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
essential comfort
Model Yılı
2012
hocam opellerde temizlik paketleri var. 300 lira gibi bir rakam verince klima temizliği falan da yapıyorlar. yanında motor yıkama pasta cila kil temizliği falan herşey var.. onları tavsiye ederim..

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Nedense servis denince uzak durasım geliyor...

Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Bugün servise uğradım, bu kampanyayı sordum, ne kampanyası dedi : ) , kampanyadan haberleri yok neyse sonra gösterdim telefondan , içeriğini sordum , bana polen filtresinin ne işe yaradığını anlatmaya başladı, tekrar sordum siz ne yapıyorsunuz işlem olarak polen filtresi değişiyor mu? yok, klima gazı ? yok, 119 lira neyin karşılığı dedim ıvır zıvır etti saçma sapan şeyler anlattı, SONUÇ : arabalarla ilgili çok fazla bilgisi olamayan örneğin polen filtresinin ne olduğunu bilmeyen müşterileri dürtmek için uydurulmuş bir kampanya .

NOT: bu benim şahsi fikrim, her servis aynı değildir belki ama geneli böyledir.
Hangi bayiye sordunuz hocam

Entigin

VIP Üye
Ad Soyad
Engin Bey
Araç
Opel Astra Sedan
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2014
Bugün arabayı 3 yaş üzeri araçlarda indirim kampanyasından bakıma sokacağım. Benzinliler için 400, Dizeller için 550 tl yapmışlar. Aracım garantide halen o nedenle mecburum.
Gittiğimde klima bakımını da soracağım. ikna olursam yaptırır buradan bilgi veririm.

ilker

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ilker
Araç
astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
elite
Model Yılı
2017
klima filtrelerini değişiklik,kanal temizliği ve gaz kontrolü ve ilavesi yapmıyorlarsa bir anlamı olmayacaktır.boşa para vermeyin.filtrelerinide pislik varken kanalları temizleseler ne olacak bataklık yerinde dururken sinekleri ilaçlamak gibi birşey olur.bir rahatsızlığınız varsa üç kuruş fazlasını verin ama tam yaptırın tavsiyem.

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Geçen hafta bu hizmeti aldım (otopratik) öncesinde polen filtresi siparişi vermiştim onu değiştirip götürdüm.
İnternette bu ürünlerden çok var orta konsola koy klimayı yüksek devirde aç spreyin tamamının bitmesini bekle.
Fayda sağladı mı evet ama asıl keramet polen filtresiydi. Ben yılda 2 kez değiştirmeyi düşünüyorum artık.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Geçen hafta bu hizmeti aldım (otopratik) öncesinde polen filtresi siparişi vermiştim onu değiştirip götürdüm.
İnternette bu ürünlerden çok var orta konsola koy klimayı yüksek devirde aç spreyin tamamının bitmesini bekle.
Fayda sağladı mı evet ama asıl keramet polen filtresiydi. Ben yılda 2 kez değiştirmeyi düşünüyorum artık.
Yılda 2 kez mi ? Yılda kaç bakım yaptırıyorsunuz Ergün hocam ?

Eğer 2 bakım yaptırıyorsanız bence 4 kez polen filtresi değiştirmelisiniz yani her 5bin km'de bir...

Ve mümkümse aktif karbonlu olanını tercih ediniz!

Aktif Karbon Filtre Nedir?

Aktif karbon filtrenin gaz moleküllerini yakalama ve tutma özelliği vardır. Aktif karbon filtrenin yüzeyi milyonlarca ufak gözenekten oluşmaktadır. Bu gözenekler sayesinde bir çok koku yayan zehirli gazlar yakalanır.

Ergün

VIP Üye
Ad Soyad
Ergün u.
Araç
Astra j hb
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Yılda 2 kez mi ? Yılda kaç bakım yaptırıyorsunuz Ergün hocam ?

Eğer 2 bakım yaptırıyorsanız bence 4 kez polen filtresi değiştirmelisiniz yani her 5bin km'de bir...

Ve mümkümse aktif karbonlu olanını tercih ediniz!

Aktif Karbon Filtre Nedir?

Aktif karbon filtrenin gaz moleküllerini yakalama ve tutma özelliği vardır. Aktif karbon filtrenin yüzeyi milyonlarca ufak gözenekten oluşmaktadır. Bu gözenekler sayesinde bir çok koku yayan zehirli gazlar yakalanır.
Teşekkür ederim Mehmet hocam değiştirmiş olduğum karbonlu polen filtresi doğrudur tavsiye de ederim.
Polen filtresini 2 kez değiştirmekten bahsediyorum. Ben normal şartlarda yıllık bakımlarda filtreleri değiştiriyorum sadece.

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Halim Bozkurt
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition plus
Model Yılı
2014
BU YAZIN EN HAVALI KAMPANYASI İLE YAZA HAZIRSINIZ!
Detaylı bakım sadece 119 TL

Opel’inizi yetkili servislere getirin, Opel uzmanlığıyla klimanızın bakımını eksiksiz yapalım.
* Siz de rahat ve serin bir yaz geçirin.

* Gerekli parçaların sökümünü ve havalandırma kanallarının temizlenmesini içerir.

https://www.opel.com.tr/opel-sahipleri/servis-teklifleri/servis-kampanyasi-1.html

Ekli dosyayı görüntüle 1095
Klima sıkıntısız çalışıyor. Kötü koku vs. Yok. Fakat aracı 4 ay önce aldım. Klima bakımı şart mı periyodik olarak ne kadar bi zaman yada km gerekiyor bakım için?

mskirca

VIP Üye
Ad Soyad
Mehmet Sümmani KIRCA
Araç
Opel Astra J
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2012
Klima sıkıntısız çalışıyor. Kötü koku vs. Yok. Fakat aracı 4 ay önce aldım. Klima bakımı şart mı periyodik olarak ne kadar bi zaman yada km gerekiyor bakım için?
Polen filtresini değiştirmeniz yeterlidir. Sorun yok ise boşuna para harcamaya gerek yok :)

tayfux

VIP Üye
Ad Soyad
Tayfun A.
Araç
2012 Opel Astra H cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
essential comfort
Model Yılı
2012
arkadaşlar opel servislerinde fix temizlik fiyatları var. içinde klima bakımı olan kampanyalara bakın hiç olmazsa arabanız da baştan aşağı temizlenmiş olur. bence onlar daha mantıklı..