Astra Direksiyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 3 buçuk ay önce aldıgım yeni astrada dün direksiyonu çewirirken bi çıtlama sesi geldi her çewirişimde oluyo bugun serwise götürdüm direksiyon içindeki tırnakların yaglanması gerekiyo dediler we işlemi yaptılar şimdi düzeldi 3 aylık bi arabada bu nasıl olabilir serwisteki arkadaşlarıma soruyorum ben anlam weremedim?

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla oluyo yaa çok şikayet var bir çok konuda... Allah'a şükür 2003 model astra g bana hiç bi sorun çıkarmadı... çok memnunum arabamdan...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım astra h araçlarda (cım) denilen direksiyon kolon modülü üzerinde bulunan eğirbek kontak ünitesi sabitleme pimi ses yapıyor basit bir işlem yağlanarak gideriliyor.çok büyütülecek bir olay değil

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 sene içinde 2.kez servise götürdüm , bir süre sonra gene ses yapacak merak etme.
Serviste tamir edeceğim diye direksiyonumu yamuk takıp geri verdi.:mad:Acaip bıktım şu opel servislerinden...

swing1.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyonlara aman dikkat

Arkadaşlar astranızın direksiyonu sorunluysa, aracınızı götürdüğünüz servisin başını etini yiyin bitirin...
ben eski astramla aynı sorunu yaşadın hem direksiyonda sorun vardı hemde anahtar yuvasında - bir gün bağdat ceddesinde giderken aracın anahtar yuvası kontak anahtarıyla beraber fırladı ve aracın şarj motoru alev aldı. Direksiyondaki sorun korna bölümü yada yırtılmanın dışında bir sorunsa mutlaka önemseyin...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
werdiginiz cewaplar için teşekkür ederim arkadaşlar bu arada benimde direksiyonu yamuk takmışlardı:D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bendede vardi goturdum yaptilar//

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aynı problemi yaşadım direksiyonu çevirince cıt cıt sesler geliyordu ...servise götürdüm Bi şeyler değişti ama aklımda değil ,servis formunda yazıyor bakıp buraya yazarım:(

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunlu direksiyon kutusu

aynı sorun benim arabada da vardı..sırasıyla boğaziçi ve gedizler e götürdüm.boğaziçi nde yapıldıktan 5gün sonra tekrar yay gıcırtısı sesi gelmeye başladı.sonra gedizler de nispeten halloldu...

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya opellerde direksiyon sorunu var combo direksiyon kutuısunu 3 kez değiştirdim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...