4. ve 5. viteslerde balans bozukmuş gibi sallanıyor

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2004 opel corsa CDTI Easytronik aracım 4. ve 5. viteslerde sıkıştırdığım zaman lastik balansı bozukmuş gibi sallanıyor. Varmı sizdede böyle bir problem. Acayip sinir bozucu bişey. :(

OpelTeam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atolyebukalemun.com
arkadaşım olayı çözmek için öncelikle titreme gaza basarken yapıyor gazdan çektiğinde kesiliyorsa jant lastik hatta akslara kadar varabilecek bir problem var ama gaz vermedende yüksek hızda devam ediyorsa balansın bozuk yada jantında bir problem olabilir

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalarda direksiyon sorunundan sonra birde iç aks kafaları çıktı.iç aks kafaları bozuluyo ve aks kafası tek yok komple aks değişiyo senide aracın gaz verince titreme yapıyo ve aks kafası bozuk iç taraf ama hangisi olduğunu servisteki usta anlar

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Gaz Verince Yapiyor. Gazdan çektiğimde Normale Dönüyor. Arabam 30.000 De

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yardımınız için teşekkürler. Aks Başlarını sanayide tamir ettirdim Sorunum halloldu bana 80 YTL ye mal oldu. Görüşmek üzere.

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Kadarını bilmiyorum Galiba yağ bastılar. Ama dediki Aksların tek tarafı Eksoz'a yakınmış o yüzden sıcaktan dolayı Yağı kuruyormuş. Corsalarda bu problem oluyormuş genelde

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet iyiki erken farketmişsin yoksa kafa iyice bozuluyo yağsız kaldığı için.ve sadece kafa yok kople aks değişiyo oda 1.100 civarı tabi sağ sol aksmı oda var neyse gecmişolsun