mp3 ON CHANNEL

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Belki bilen arkadaşlar vardır ama benim gibi yeni gören arkadaşlar için yazıyorum. Benim araçta kasetçalar vardı ve bir mp3 çalar ile değiştirmeyi düşünüyordum. Vazgeçtim çünkü, mp3 On Channel diye bir alet var. Aracın çakmaklığına takılıyor ve flash bellek ile istediğiniz parçaları yükleyip dinleyebiliyorsunuz. Radyo özelliği de var. Ayrıca bilgisayarda flash disk olarak da kullanılabiliyor. Merak edenler google'dan mp3 on channel yazarak arayabilirler. weblebi.com ve hepsiburada.com adreslerinde satılıyor. Weblebi'nin fiyatı daha uygun.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
sp.gif
Tüm Resimler Resim Ekleyin, Puan Kazanın Hepsiburada Puan: 146.320 puan
disbank_armagan_puani.gif
10.791,10 Puan​
Bizde125,00 USD + KDV KDV Dahil215,82 YTL / 215.820.000 TL Havale ile209,35 YTL (%3 Havale İndirimi) Ortalama 3 iş günü içerisinde KARGO'ya verilir.
spacer.gif
8,36 YTL'den Başlayan Taksit / İndirim seçenekleri için tıklayın
spacer.gif
spacer.gif

function updatecartonfly(){ var url = "SpeedCart.aspx?s=&p=otm251192&c=OA"; var ly = document.getElementById("cartonthefly"); var screenperc = 80; ly.style.display='block'; ly.style.top = 100; ly.style.left = (screen.width - (screen.width * (screenperc / 100))) / 2; ly.style.zIndex = 200; ly.style.width = (screen.width * (screenperc / 100)); ly.style.height = 520; try { if (parent.frmBasket.location.href.toLowerCase().indexOf("speedcart.aspx") > -1) { parent.frmBasket.addToCart('','otm251192','OA',''); } else { parent.frmBasket.location.href = url; } } catch(e) { parent.frmBasket.location.href = url; } return false; }
http://www.opelim.net/forums/

abc = new WebFXTabPane( document.getElementById( "tab-pane-1" ) ); abc.addTabPage( document.getElementById( "tabProduct" ) );
CE , FCC ISO 9002 Belgeli
Windows 98,2000,XP ve Me uyumlu
ÜRÜNE 1 GB BELLEK DAHİLDİR.AYRICA EKSTRADAN DA CİHAZIN ARKA KISMINA DİLEDİĞİNİZ KAPASİTEDE FLASH BELLEK TAKARAKTA MÜZİK DİNLEYEBİLRSİNİZ.

MP3onChannel, otomobilde bir CD çalıcı veya pahalı başka bir ekipmana ihtiyaç duymadan, sadece aracın çakmak girişine takılan ve basit bir USB memory (USB HAFIZA BELLEK) üzerindeki MP3 dosyalarını kablosuz olarak oto radyo/teyp FM bandına yüksek kalite ile stereo yayın yapan bir aksesuardır. Kısaca, otomobil içinde kablosuz olarak çalışan bir MP3 çalardır.
Aracınızda,otomobilinizin orijinal fabrika çıkışında bir kasetçalar var ve cd çalara dönüştürmek istiyorsunuz?Fakat sadece aracınızın orijinal uyumlu ve ölçülerine uygun olanı seçmek zorundasınız. MP3onChannel,bu sorununuzu ucuz bir şekilde ortadan kaldırıyor ve size inanılmaz bir performans ve kablosuz cd çalar imkanı sağlıyor.
Yapacağınız şey çok basit!
Bilgisayarınızdan paket içeriğindeki USB data kablosuyla belleğinize dilediğiniz kadar mp3 ü yüklüyorsunuz. Radyo üzerinden uyumlu frekanslardan birini seçiyorsunuz ve kablosuz olarak MP3 ü dinlemeye başlıyorsunuz.Kablo yok,tesisat yok!
Play, Stop, Volume ve Parça Atlatma Fonksiyonları
MP3onChannel, üzerinde bulunan line-in girişi ile dışarıdan DVD veya VCD çalar, i-pod, MD vb portatif cihazların ses çıkışını da yine oto radyo/teyp FM bandına, seçilebilen yedi frekansdan birinden kablosuz olarak aktarabilmektedir (bu durumda cihazın üzerinde bellek olmabellek)Yine aynı şekilde radyo ile MP3onChannel arasında hiçbir kablo bağı bulunmuyor.
FM Modulatorunuzu aracınızın 12 Volt çakmak girişine takınız
Ses aygıtınızı da Modulatore takınız.
7 Farklı FM Frekansından dilediğiniz frekansı seçiniz.
Aracınızın radyosundan da FM modulatörde seçtiğiniz frekansı ayarlayınız...
FM Modulatördeki Play tuşuna basınız.
Music/Ses aracınızın FM bandı aracılığıyla kablosuz bir şekilde aracınızın radyosundan duyulacaktır, hem de full stereo bir kalite ile...
MP3onChannel ayrıca USB üzerinden şarj edilebilen tüm cihazlar için otomobil içinde şarj cihazı olarak da işlev görür.
CİHAZ ÖZELLİKLERİ:
Boyut 90x34x22mm (boy x en x yük)
Araç çakmak girişinden 12V DC besleme
USB 1.1 ve 2.0 disk desteği
Frekans ayarları 87.7MHz - 88.9MHz (87.7/87.9/88.1/88.3/88.5/88.7/88.9Mhz) PAKET İÇERİĞİ:
USB DATA KABLOSU
Line-in girişi için ara kablo

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Benim huşoma gitti. Almayı düşünüyorum. Kullanıpta memnun olmayan varsa yazarsa sevinirim.

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
256 mg 'dan 1 gb 'a kadar hafıza seçenekleri var. Fiyatlarda bu hafızaya göre değişiyor. 65 - 200 YTL arasında seçenekler var. Tek fark hafıza kapasiteleri.

sbademci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bugun elazığ'da bir elektronikçide gördüm 65ytl verdim aldım. Radyo frekensından alıyor müziği ve ses kalitesi oldukça iyi. Benim gibi direksiyon kumandasından vazgeçemeyenler için oldukça iyi. 1GB'lık flash disc bağladım. canavar gibi oldu.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Direksiyondan kumanda sistemi yine çalışıyo dimi ???

sbademci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aletin üstünde frekans ayarlama için tuşlar ve şarkı atlatma suşları var. cihazın frekansını örneğin 88.0 a ayarlıyorsun sonra arabanın radyosunu o frekansa getiriyorsun bir radyo kanalı gibi dinleyebiliyorsun. gerçekten güzel icat.

mustice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki araç bilgisayarında şarkının ismini gösteriyomu bu alet