beyaz farlar

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim vivaro marka aracıma ben osramın cool blue serisinden ampul taktım tabi normal ampullere göre biraz beyaz ama tabi tam değil gecen gün servise gittiğimde philips yeni bir ampül çıkarmış tam beyez diyorlar fiyatıta 140 ytl diyorlar
önerilerinizi bekliyorum:help:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İmkanın varsa en güzeli xenon kiti taktır ...

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon kiti taktıramazsan philip'sin aynı modelini 120 ye buluruz...

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sakin philips alma derim banada dediler 100 ytl .Adam cok israr etti memnun kalcaksin dedi.Denerim bir gece dedim zar zor kabul etti.Yol görünmüyo walla alma derim.Motor takip beyaza ceviriyolarmis onu dene derim.Benim GT sorun cikartabilirmis takmadilar walla zenondan baskasinin hayri yok sanirim...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
Sakin philips alma derim banada dediler 100 ytl .Adam cok israr etti memnun kalcaksin dedi.Denerim bir gece dedim zar zor kabul etti.Yol görünmüyo walla alma derim.Motor takip beyaza ceviriyolarmis onu dene derim.Benim GT sorun cikartabilirmis takmadilar walla zenondan baskasinin hayri yok sanirim...

motor takıp beyaza ceviriyorlarmış derken astra ların standart farlarına mı yapılıyor bu yoksa dedigin o philipsler icin mi?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi uğraşmayın yaa.yağmurda verim alamıyosunuz.xenon taktır geç sorunsuz

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanirim philips ya da diger beyazlar için orijinale yapiyolar mi kesin bilmiyorum ne desem yalan olur ama sen gene ayrintili bi sekilde arastir derim ve para verip sadece philipsi takdirma yazik olmasin parana begenmessen geri vermiyebilirler yada benim gibi denerim öyle alirim de..en garantisi denemis olursun
belki sevebilirsin bilemiycem...

kuti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astramda hight guide kullanıyorum memnunum ama diamond vision 5000 k beyaz olanı diger aracımda kullanıyorum zenonu aratmıyor.tabiki philips bunlar. 120 altında alma şansın var