corsa küt küt sorunu :D

kaanaksoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar;
2003 1.7 dti corsa var. arabanın amortisorleri çok sert gibi geliyor bana.ufacık cukurlarda takur tukur oluyor.hatta küt küt küt şeklinde.nedendir bi fikri olan?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
alt beşik burçlarından yapabilir ,amortisör üst takozları var onlardan yapar bakılması gerekirr

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapacan işlem su rot balancıya gıdecen alt takımı kontrol ettırecen o sana lıste verecektır guvendıgın bı tamırcıye göturecen bırde o bakacak bozuk parca varmı dıye sonra kafana yatarsa sök kardes dersin

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusu ve tansunun dediklerinden olabilir.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence Z rotlarındandır onları dikkate al çünkü ön düzenekte en çabuk bozulan onlar zaten basit bi parça görünüm olarak ama genelde onlar arıza yapar bide amartisör takozları

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c de bu sesi yapacak 3 parça var.araça hasarlı değilse.askı rotu salıncak.direksiyn kutusu.askı
askı rotu:35 ytl
direksiyon kutusu:700 ytl
salıncak:200 ytl
bunlara+kdv fiyatlardan bilgin olsun.kendine iyi bak

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle direksiyon kutusu arızasıdır amortisör filan değil benim corsamın direksiyon kutusu komple 3 kere değişti opel türkiye bana corsa sattığı için eminim pişmandır çünkü parçanın değeri 1.500 ytl civarında adamlara toplam 4.5 milyar lık parça değişrittim ama bütün corsaların müzmin sorunu sadece benim değil hatalı üretiyorsan sonucuna katlanacaksın bidaha bozulursa bidaha gidecem .seninde kesin direksiyon kutusudur. garantin devam ediyorsa hemen servise koş derim kolay gelsin

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amortisör takozları öyle kolay bozulan bir şey değil. bencede direksiyon kutusundandır.kontrol ettirmend fayda var..

staph

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
bence Z rotlarındandır onları dikkate al çünkü ön düzenekte en çabuk bozulan onlar zaten basit bi parça görünüm olarak ama genelde onlar arıza yapar bide amartisör takozları

+567

cappa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede o sorun vardı alttakımlar amasıtorler hepsını degıstırdım yaklasık 600ytl mal oldu ama corsa1.7 lerın motor buyuk oldugundan oyle oluyırmus