Ayna

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler Bende Astra G War Ama Dis Aynalar Siyah Boyali Deil Yane Boyatmayi Düsünüorum Ama Usta Boyasiyi Yaparim Ama Plastik Aksam Oldugu Icin Boyayi Biraka Bilir Dedi... Sizce Boyatsam Mi??

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sağlam boyacı,malzeme,işçilik olursa bi problem olacağını sanmıyorum çünkü yaptıranlar var ...

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boyat bence boya kendını hemen bırakmaz ancak 3-4 sene sonra sıyah sıyah gezmekten ıyıdır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı kalıtelı boya al bırde oto yıkmacılara her zaman söyleyınız ön ve arka tamponlar ve aynalara tazzıklı suyu tutmasınlar yazın ön tampondakı sıneklerı sırf basıncla kaldırıyorlar plastık aksam uzerındekı boyayı kaldırır. bırde kapı içlerıne su tutturmayın ta kapı yuzunun ıcıne nem yapıyor

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
bakalit ve plastik aksamlar için ilaç var arkadaşlar. İlaçlanıp boyandıktan sonra kolay kolay bişi olacağını zannetmiyorum ancak tabii ki kaportadaki boya gibi sağlıklı olmaz.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
TheOne' Alıntı:
bakalit ve plastik aksamlar için ilaç var arkadaşlar. İlaçlanıp boyandıktan sonra kolay kolay bişi olacağını zannetmiyorum ancak tabii ki kaportadaki boya gibi sağlıklı olmaz.
:good:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:

İlacı var onun boyanın zarar görmesini engelliyo bi müddet,bende boyatıcam usta 40ytlye hallederim demişti.Duruyo öyle walla...