Astra Classic Direksiyon ayarı

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astranın Classic modelinde ayarlanabilir direksiyon Kolonu diyo bu direksiyonun yüksekliğinin ayarlanması mı demek. Eğer böyleyse ben bunu beceremedim konu hakkında bilgisi olan varsa ve nasıl yapılacağını söylerse sevinirim.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusunun altında kontak anahtarını taktığın yerin atlkısmında bi kol war onu dikkonuma(aşağıya çek) getir sonra direksiyonu yukarı aşağı oynatabilirsin sonrada o kolu kapat

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
direksiyon kutusunun altında kontak anahtarını taktığın yerin atlkısmında bi kol war onu dikkonuma(aşağıya çek) getir sonra direksiyonu yukarı aşağı oynatabilirsin sonrada o kolu kapat
Valla arkadaşım ben bu dediğin yeri bulamadım. 99 Astra GL de varmı bu kol. Direksiyonun altında hiç bişey yok...

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vad nacı ta assda ama yani nası biliomusun direksiyon kutusuun alt tarafında bi mandal okadar önemli bsey deil neden taktın buna

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_KRAL_' Alıntı:
vad nacı ta assda ama yani nası biliomusun direksiyon kutusuun alt tarafında bi mandal okadar önemli bsey deil neden taktın buna
Merak yok mu işte öğrenmek istiyorum.. Gerçekten bakıyorum bakıyorum dümdüz prüzsüz deri kaplı orası mandal falan bulamadım

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:

yani..

kapatmassan sabit durmas zaten..

kolay gelsin

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak kardes su kutu gibi bisey varya orda onun ya yanındadır yada kontak anahtarının altındadır ikisinden biri kontak anahtarı yerinin altı yada direksiyonun altıdır ikisinden biri

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_KRAL_' Alıntı:
bak kardes su kutu gibi bisey varya orda onun ya yanındadır yada kontak anahtarının altındadır ikisinden biri kontak anahtarı yerinin altı yada direksiyonun altıdır ikisinden biri

Ya ordadır ya burda ne dmek bu yaw değişkenmi yeri bunun. Valla ben baktım bulamadım sen 99 model gl lerde olduğuna emin misin yoksa alt kutu kapağını mı çıkaracam ben bu işi anlamadım..