PEPİNO yeni ithal bitki duydunuzmu

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ana vatanı peru olan yeni bi meyve PEPİNO yetiştirmesi kolay yemesi zevkli kavun şeklinde ama patlıcangillerden c vitamin deposu kavun-muz-çilek aroması karışımında şeker hastalarının rahatlıkla tükettikleri bi meyva yaza bu meyvayı yetiştirmeyi düşünüyorum bilgisi önerisi olan arkadaşlar varsa lütfen bana iletsinler.:alkis: :good: :good: :good:

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bir gazete'de haberi vardı pepino gibi 3-4 tane daha bitki türkiye şartlarında yetişebiliyormuş ve güzel getirisi varmış.Bende düşünüyorum yetiştirmeyi,burada paylaşalım gelişmeleri..

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ilk defa duydum...
Şuanda Türkiyede satılıyormu bu meyva... Büyük marketlerde felan varsa bi deneyip ona göre size önerilerimi sunacağım...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük marketlerde satılıp satılmadığını bilmiyorum ama lezzeti güzel deniyor.Başta tıbbi bitkiler olmak üzere böyle alternatif bitkilere ilgim var,her ne kadar şu an için yapmasam da mesleğim gereği..ayrıca tarımın geleceği bence alternatif tarımda artık.

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bir gazete'de haberi vardı pepino gibi 3-4 tane daha bitki türkiye şartlarında yetişebiliyormuş ve güzel getirisi varmış.Bende düşünüyorum yetiştirmeyi,burada paylaşalım gelişmeleri

tabi paylaşalımbende uzun zamandır araştırma yapıyorum ve ekmeye karar verdim.Ak merkez de satıldığını duydum 4 ytl kg su imiş

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bir gazete'de haberi vardı pepino gibi 3-4 tane daha bitki türkiye şartlarında yetişebiliyormuş ve güzel getirisi varmış.Bende düşünüyorum yetiştirmeyi,burada paylaşalım gelişmeleri

tabi paylaşalımbende uzun zamandır araştırma yapıyorum ve ekmeye karar verdim.Ak merkez de satıldığını duydum 4 ytl kg su imiş

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sapphire' Alıntı:
büyük marketlerde satılıp satılmadığını bilmiyorum ama lezzeti güzel deniyor.Başta tıbbi bitkiler olmak üzere böyle alternatif bitkilere ilgim var,her ne kadar şu an için yapmasam da mesleğim gereği..ayrıca tarımın geleceği bence alternatif tarımda artık.
ben tattım gayet güzel bi tadı var insanı rahatlatan tıbbi açıdanda bir çok faydasını duydum ama kesin bi şey söyleyip insanları yanıltmak istemem almanyada kilosu 8-10euro olduğunu duydum ihracat çı firmalarla bağlantı kurmaya çalışıyorum.bencede alternatif olmak lazım

emirhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk azerbacanda yedim 7 yil once.burda yetisiyo tavsiye ederim.ayrica feyhua diye bi meyvede var burda arastirmadim acaba turkiyede varmi

erdoğan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emirhan' Alıntı:
ben ilk azerbacanda yedim 7 yil once.burda yetisiyo tavsiye ederim.ayrica feyhua diye bi meyvede var burda arastirmadim acaba turkiyede varmi
azerbeycanda marketlerde satılıyormu ayrıca fiyatı nedir