Bir Çin Otomobilinin Crash Test Fotoğrafları !!

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep diyorum güvenlikte alman alman alman şaşmıcaksın bundan, yoksa bu forumda değil, mevlütünde ölünün üstüne tartışılır. ayrıca crash testinde bu hale gelmiş bi aracı türkiyeye sokmak istiyen çok büyük bi sorumsuzluk örneğidir bence :mad:

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
adamlar üretmiş gene de satacakları yer almanya değil ki türkiye gibi gariban ülkelere satacaklar

evet ama bi süre için. en azından düşükte olsa teknolojiyi bırakmış değiller ucundan tutup ilerlemekteler 5 yıl sonra durum değişebilir.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu aracı arka koltuktan sürebilirim. bakın arkada bişi yok . ben alırım ne zaman satışa çıkıyo Türkiye'de. Hemen gidip bi tane aliim..Hatta hanıma, anneme, kardeşime bi de bizim bi okulda bi gariban var ona da alsam diyorum. üç beş tane alınca da indirim yaparlar hem :D

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
verderveremem' Alıntı:
Ben bu aracı arka koltuktan sürebilirim. bakın arkada bişi yok . ben alırım ne zaman satışa çıkıyo Türkiye'de. Hemen gidip bi tane aliim..Hatta hanıma, anneme, kardeşime bi de bizim bi okulda bi gariban var ona da alsam diyorum. üç beş tane alınca da indirim yaparlar hem :D
:kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
incredible..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
X18XE' Alıntı:
hep diyorum güvenlikte alman alman alman şaşmıcaksın bundan, yoksa bu forumda değil, mevlütünde ölünün üstüne tartışılır. ayrıca crash testinde bu hale gelmiş bi aracı türkiyeye sokmak istiyen çok büyük bi sorumsuzluk örneğidir bence :mad:

yıllarca şahine bindik sence crash testi yapılıyormuydu yapılıyorsada ne kadar puan alıyordu.

her malın alıcısı gücü yeteni vardır arkadaşlar ne kadar para verirseniz o kadar iyisi sizin olur normal hayat şartları bunlar bence.

bide alfaların crash testlerini merak ediyorum varmı bilgisi olan duyduğuma göre bu çinli kadar kötüymüş ama seve seve verir parasını alırım ...:D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyrun çinli otomobiller arkadaşlar.İncelerseniz göreceksiniz, halen yollarımızda dolaşan, bayilerde satılan pek çok otomobilin birebir kopyası
chery marka olarak tekrar karşımızda.

http://www.cheryglobal.com/

Chevrolet Spark
Seat Toledo
Toyota RAV4
Honda Accord Stationwagon
ve Hyundai nin pek çok modelinin birebir kopyası....

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
kaza olacağı zaman kapıyı açıp atlayacan o zaman kesin daha az zarar görürsün
hehehehe:kop: :kop: :kop: