Neler yeni
  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Satilik Intellink R4 Sifir Ekran

GÖKTÜRK

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2017
Değerli Arkadaşlar Merhaba;

20 gün önce sıfır aldığım Astra K kasa aracıma alırken Necvox ekran taktırdım.Şu an araçtan çıkan orjinal ekran boş duruyor. İlgilenen olursa benimle irtibata geçebilir.

Herkese iyi forumlar.

Saygılarımla.

Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
@GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. J kasalar için konuşuyorum muhtemelen K kasalar içinde durum bu şekildedir. Araç üzerinde gelen orjinal cihazlar araca özel oluyorlar yani sizin aracınızdan çıkan ekran malesef sizin aracınız dışında hiçbir araçta çalışmayacaktır. Hatta bazı uyumsuz modellerde aracın aküsü vs bittiğinde araç dili ingilizce döndüğünde tekrar Türkçe çevrilebilmesi için orjinal multimedyanın takılmasını gerektiğini bile okumuştum. @necvoxsocial hocam bu konuda hatalı biliyorsam beni düzeltirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Opel Astra 1,6 l Sedan
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
İlaveten aracı ilerde satarken orijinal radyo ekranını da arayan, isteyen alıcılar biliyorum.

Berkin

Kayıtlı Kullanıcı
Model Yılı
2014
@GÖKTÜRK hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. J kasalar için konuşuyorum muhtemelen K kasalar içinde durum bu şekildedir. Araç üzerinde gelen orjinal cihazlar araca özel oluyorlar yani sizin aracınızdan çıkan ekran malesef sizin aracınız dışında hiçbir araçta çalışmayacaktır. Hatta bazı uyumsuz modellerde aracın aküsü vs bittiğinde araç dili ingilizce döndüğünde tekrar Türkçe çevrilebilmesi için orjinal multimedyanın takılmasını gerektiğini bile okumuştum. @necvoxsocial hocam bu konuda hatalı biliyorsam beni düzeltirseniz sevinirim.
Benim ekran ingilizce oldu akü bitince. Yıllarca araba yarışı oyunlarında hep ingilizce bilgilerle takılınca fark bile etmemiştim. Kardeşim dedikten sonra bi afalladım hep mi ingilizceydi yoksa sonradan mı oldu diye. O kadar alışmışım ki ingilizce göstergelere :) Halende çevirmedim. ingilizce duruyor.