Eğer doğruysa çok moral bozucu!

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar ekmek o kadar kofte
ben bunu bilir bunu soylerim , bizim milletimiz boyle araba alirken 5 fazla vermemek icin + tanidik vasitasi , tanidiktan araba almak (tanidiktan kazik yeme gibi bi durum)+ (o daha bi pis koyuyor adama) arabaya bakmadan alip ve butun sene essek niyetine binip sene sonu gelip gecip 1.5 2 sene sonra butun bakimlarini yaptirip bi o kadarda para harcayip ama araba duzen tutmayinca bu araba neden masraf cikariyor diyorlar, yapmayin gozunuzu seveyim, etmeyin eylemeyin arabamda su cizik var surasi biraz surtmus yok kus pisligi cart curt diyene kadar arabanin bakimlarini guzel yaptirin bakin bisey oluyormu ?! ben eski OPEL vectramla tam 310.000 kilometre yaptim. bakim zamani dolmadan bakimi yaptirdim .yok bu kapidan ses geliyor yok paspalarimin rengi degisti bu ses neyin nesi falan degil.opele binmek araba kullanmak degildir!! araba kullanacksaniz , turkiyede sanirim cok tutuluyor eskiden dediminde vardi sahin dogan ne biliyim (toros)? alin binip esek niyetine. guzelce benzini doldurun ne yag ister ne su ister (bu arada dedemde boyle derdi)

NOT: bu yazdiklarim sadece kendi dusuncemdir lutfen baska tarafa cekilmesin.

keyifli forumlar ...
hosca ve dostca....