celox chip

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bi bakıma haklısın, bi bakıma deil.Eğer basarsan dediğin gibi normalden fazla yakıyo, ama bu chipli de olsa böyle chipsiz de.Bununla birlikte belirli devir aralıklarına göre haritalandılıp ona göre seri programlama yapıldığında normal kullanımda yakıt sarfiyatı azalıyor...

senin dediginde mantıklı ama normal kullanıcaksam nie performans attırıyimki ;) en azından kendi adıma söyliyim bunu

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
arkadaslar hiç gerek yok takın 0.5 bar turbo tamam en iyisi :rolleyes:

oldu westi'cim her süpermarkette var de mi bundan :D

izy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dereceli eksantiriği düşündüm araştırdım.araç daha 28 000 kmde.biraz daha km yap ondan sonra taktır dediler.en ii si chip dedim.bi de elektrikli süpercharger düşündüm.ama ne kadar olur bilmem.biraz bu konularda pek bilgim yok.hemen tak die takılırmı bilmem.buralarda bu işlerle uğraşan bir usta yok.en yakın izmir var.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar pekı yazılım guncelletınce ne oluyo.chip programı siliniyo mu?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izy1' Alıntı:
ben dereceli eksantiriği düşündüm araştırdım.araç daha 28 000 kmde.biraz daha km yap ondan sonra taktır dediler.en ii si chip dedim.bi de elektrikli süpercharger düşündüm.ama ne kadar olur bilmem.biraz bu konularda pek bilgim yok.hemen tak die takılırmı bilmem.buralarda bu işlerle uğraşan bir usta yok.en yakın izmir var.

Dereceli yaptırırsan ve beraberinde chip yaptırmazsan verim alamazsın zaten.Eğer chip yaptırıp sonrasında dereceli yaptırırsan chip'i dereceliye göre 2. kez haritalandırman gerekir, aynı parayı bidaa ödersin.Elekrikli supercharger vb. ekimanlar da para tuzağından başka bişey değil...

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dirençle IAT sensöründen arabaya soğuk hava okutturarak Chip tuning yapıyorlar...
Bağlayın ozaman dirençleri Alın 1 ytlye size çiptuning
ehehehehehe
KANMAYIN arkadaşlar
IAT sensörünüzden ne beygir alacaksınız .Sadece arabanızın soğuk havada gittiği en iyi performans
Genelde missfire atarsınız
Hava sıcak siz soğuk okutturuyosunuz sonrada Motor ambele olayında ehehehe