Alın size periyodik bakım fiyatları !

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alın size periyodik bakım fiyatı !

2000 model aracımın (astra g) periyodik bakımını yaptırdım buji hariç tum parcalar ve yanında tukenmezle yazan orjinal GM parca fiyatları..buna gore bir yorum yapılabilir sanırım..bu arada yazan fiyat kredi kartı fiyatı ki kendileri saolsunlar 140 ytl ye indiler..egerki pesin oderseniz 132 ytl olur dediler ..budur ;

Moderatörün son düzenlenenleri:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flood oluyor ama kusurabakmayın ..bu fiyatlara yorum yapabilirmisiniz ucuzmu pahalı mı mesela tukenmezle yazılan orjinal GM parcalarının fiyatları ??
ona gore bir servis belirlemek amacındayım ..

uralhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam fiyatlar çok uygun , senin bu yaptığın işlemin aynısını dün arkadaşım yetkili serviste yaptırdı (opel gerçek ist) tam olarak 330 ytl tuttu :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uralhan' Alıntı:
hocam fiyatlar çok uygun , senin bu yaptığın işlemin aynısını dün arkadaşım yetkili serviste yaptırdı (opel gerçek ist) tam olarak 330 ytl tuttu :)
yuh be o nasıl bir fark!
bu arada yukarıya yazmıstım ama yinede soyliyim bu parcaların pesin fiyatı
132 ytl imis.yaklasık 3 te 1 .. :D

uralhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal diye ifade ettiğin malzemeler hakkaten orjinalmi ,genelde üzerinde "printed in japan" yazıyo ve orjinal diye satılıyo , servis harici orjinal yedek parça bulunabiliyormu ? yada opel ürettiği parçaları dışarıyada toptan yada perakende yedek perçe satışı yapıyomu ? adamlar orjinal diyolar ama nasıl anlayacaz parçaların orjinal olduğunu ?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uralhan' Alıntı:
orjinal diye ifade ettiğin malzemeler hakkaten orjinalmi ,genelde üzerinde "printed in japan" yazıyo ve orjinal diye satılıyo , servis harici orjinal yedek parça bulunabiliyormu ? yada opel ürettiği parçaları dışarıyada toptan yada perakende yedek perçe satışı yapıyomu ? adamlar orjinal diyolar ama nasıl anlayacaz parçaların orjinal olduğunu ?
hocam acıkcası sormadım bu soruları cunku fason taktırdım ben..fakat adamın yaklaşımı biraz acık secik gibiydi..yani abi orjinal gm degil diyebilirdi sanırım o yazdıgı rakamlara..ama şunu da ileteyim ki ben bunların markası ne ki bu fiyata takıyorsun cart diye dedim ustanın birine
"orjinal GM mi dedim" yanıtım "he" oldu ..ki inanmadım tabi sonrasında mudurun sag kolu gorunen ustaya sordugumda bana defolu kottan girdi yan sanayiden cıktı derken biyerde sadece "orjinal GM in uzerinde ve kutusunda GM amblemi oluyor dedi" sadece o lafı dolu idi digerleri laf-ı guzaf dı acıkcası..

edit:an itibari ile yukarıda resmi gorunen servise guncel yazılım varmı diye sordum fakat kendileri yazılımdan bi haberler sanırım ..ki guncelini karıstırmak istemedim bende

ama birkac gun sonra sanıırım yazılım guncellemesi yapacagım o elemanı bulursam sorarım..

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eğer garanti süreniz bittiyse gidin sanayide yaptırın. Servis çok pahalı ve arabanın yanında duramıyorsunuz. Bende Corsa CDTI var faturada olanlardan mazot filtresi hariç diğerlerini
90 YTL ye yaptırdım.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offffffffffffffff one yaaaa nasıl bir rakam öylee.....
1..yağ opel orjinal 15w40
2..yağ filitresi
3..karter tapası
4..hava filitresi
5..polen filitresi
6..benzin filitresi
7..buji
8..balans
9..kapı ayarları,aydınlatma,lastik havası, kontrolü
10..işçilik
125.00 ytl
(orjinal parca ast.vec.cor. 1.6&1.4 motorlar için)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en altta yekün 156 yazıyo