2006 Japonya F1 gp

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Türkiye saati ile sabah 8 de başlayan sıralama turları sonuçlandı.Sıralama turlarında en hızlı zamanı 2. bölümde m.schumacher yaptı ve 1.28 e başka kimse inemedi.10 pilotun kaldığı son bölümde ise massa en hızlı turu atarak yarışa pole'de başlamaya hak kazandı.İşte sonuçlar:

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın bide yağmur yağmazda sağ salim atlatırsak şu yarışı.. :)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok zevkli bir pist.. içimde bir his var: Renault veya Ferrari DOUBLE yapacak

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gönlüm hep raikkonen'den yana...Ama schumi'nin şampiyonlukla veda etmesi beni şu anda daha memnun edecek gibi..Alonso'ya ise dünyanın geri kalan %98'i gibi kıl oluyorum...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut abi yani tek olayın f1 gibi geldi bu başlıktan sonra. seni diğer konularda da görmek isteriz yaw. değilmi arkadaşlar... :alkis: :yahoo: :pon:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugünki yarıştan sonra birşey demenin anlamı kalmadı artık.Kısmet değilmiş,Bazen hayatın kendi sana sunduklarını kabullenmek zorunda kalıyor insan...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
verderveremem' Alıntı:
umut abi yani tek olayın f1 gibi geldi bu başlıktan sonra. seni diğer konularda da görmek isteriz yaw. değilmi arkadaşlar... :alkis: :yahoo: :pon:

Vallahi idris gönül isterki her konuya rahat rahat yazayım,okuyayım ancak opelim net'e ayırabildiğim zamanlarda ancak başlıkları kontrol edip,düzenlemeye çalışabiliyorum.Hergün bir çok yeni üye var ve abartısız 100 lerce yeni mesaj oluyor.Bunların kontrolü,incelemesi kolay olmuyor.Kaldıki gün içinde 2 ayrı işte çalışıyorum,dolayısıyla hayatımda uzun yıllardır çok sevdiğim F1'le ya da opelle ilgili bilgileri(vs...),haberleri girip çıkmak durumunda kalıyorum.Ama düşüncen için teşekkür ediyorum,sağol;)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet, gerçekten kısmet değilmiş.. sonuç için üzgünüm.. :(

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Experience' Alıntı:
Vallahi idris gönül isterki her konuya rahat rahat yazayım,okuyayım ancak opelim net'e ayırabildiğim zamanlarda ancak başlıkları kontrol edip,düzenlemeye çalışabiliyorum.Hergün bir çok yeni üye var ve abartısız 100 lerce yeni mesaj oluyor.Bunların kontrolü,incelemesi kolay olmuyor.Kaldıki gün içinde 2 ayrı işte çalışıyorum,dolayısıyla hayatımda uzun yıllardır çok sevdiğim F1'le ya da opelle ilgili bilgileri(vs...),haberleri girip çıkmak durumunda kalıyorum.Ama düşüncen için teşekkür ediyorum,sağol;)

sağlık olsun...