Neler Yeni
  • Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Site Içeriği Çok Dar!

hcb

Kayıtlı Kullanıcı

merhaba, sitenin forum başlıkları forum alt başlıkları ve zenginliği çok zayıf. birde insanları zorla bir kümeye sokmaya çalışan bir forum düzeni var. bence biraz daha ferahlatırsanız ve zenginleştirirseniz daha verimli hale gelir. standart forum başlıkları yerine daha yenilikçi ve kaynak olarak daha çok bilgiye ulaşılacak konumlar yaratmanızı öneririm. saygılar

Cemil

Admin
Dizelciler Kulübü
Mesela?Bir örnek sizden alalım...

Hasip

Admin
Benzinciler Kulübü
merhaba, sitenin forum başlıkları forum alt başlıkları ve zenginliği çok zayıf. birde insanları zorla bir kümeye sokmaya çalışan bir forum düzeni var. bence biraz daha ferahlatırsanız ve zenginleştirirseniz daha verimli hale gelir. standart forum başlıkları yerine daha yenilikçi ve kaynak olarak daha çok bilgiye ulaşılacak konumlar yaratmanızı öneririm. saygılar
Hocam öncelikle bu konuda ben biraz tutucuyum, bir sürü kategorilerden oluşan ancak 3-5 konusu olan forumlar malesef kalabalıktan başka birşey değil. Bir diğer konuysa otomobil fan sitesinde yemek tarifleri gibi alakasız kategoriler olmamalı diye düşünüyorum. Bu nedenle kategorilerin nerdeyse hepsi otomobil ile ilgili.

brs06ank

Kayıtlı Kullanıcı
Admine bende katılıyorum sitemizin içeriği ve konuları kolay bulunabiliyor .... gereksiz muhabbet yok ... ve en önemlisi ulaşılabilirlik ve konu başlıkları basit. Herkes sorununa çözüm bulabiliyor bir başlık adı altında. Gereksiz muhabet yemek tarifi karı kız muhabeti istiyorsan leona veya tofaşa yönelmeni tercih ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Ömer

Kayıtlı Kullanıcı
herşey gayet açıklayıcı ve net daha nasıl Olabilirki. ? İnsanları zorla bir kümeye sokmaktan bahsetmişsiniz Siz Konuları kendi başlıkları altında okuyup zahmetine girmeye üşeniyorsanız orası ayrı mesele :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil