Neler yeni

Sizce Hangi Lastik..

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Cemil abi farkındamısın 2 kat fiyat farkı var :) Karar senin bu konuda birşey diyemiyorum malesef sonuçta herşey bir noktadan sonra maliyete dayanıyor.

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Ha pardon :))) goodyear olanı 4 lastiği 1548 liraya bırakıyor bosch servisi....Yani Petlasla arasında 300-355 gibi fark oluyor..

Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Linkteki Goodyear EfficientGrip Performance 215/50R17 91W bence de güzel lastik. A&B sınıfı olması da ayrı bir güzel. Sonuçta 4 lastik üzerinde gidiyoruz. Lastiğe verilen paraya çok acımamak lazım diye düşünüyorum.

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
355tl için petlas almayın bence

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Şuan bosch servisinde goodyear lastiklerinin montajı için bekliyorum...Biraz yavaşlar:)

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Hayırlısı ile taktık..Şöyle bir test ettim..Duruşlarda ki mesafe ve yere tutunma,virajlarda tutunma,,kalkışta yere tutunma ve ivmelenme,ses,konfor ve performans olarak şimdilik beni memnun etti.Yumuşak lastik..İlerleyen günlerde ıslak zemindeki performansını paylaşırım..Sadece 34 PSI hava basmışlar,bana biraz düşük geldi..Ben 36 basıyorum dediğimde,''oo ne yapıyorsun''falan gibi tepkiler verdiler :)Garip geldi..Ben yinede 36 PSI basıp öylede test edicem..

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Hayırlısı ile taktık..Şöyle bir test ettim..Duruşlarda ki mesafe ve yere tutunma,virajlarda tutunma,,kalkışta yere tutunma ve ivmelenme,ses,konfor ve performans olarak şimdilik beni memnun etti.Yumuşak lastik..İlerleyen günlerde ıslak zemindeki performansını paylaşırım..Sadece 34 PSI hava basmışlar,bana biraz düşük geldi..Ben 36 basıyorum dediğimde,''oo ne yapıyorsun''falan gibi tepkiler verdiler :)Garip geldi..Ben yinede 36 PSI basıp öylede test edicem..
Geçen taktırdığım lastiklere vurulan ilk hava 40psi idi. Sanki lastik değil de jant üzerinde gider gibiydi araç.

Sıfır araç ta 46PSI ile gelmişti, hayatında 32psi den başka basınç görmemiş ben ölçüp gördüğümde şoka girmiştim.
Benim lastik basınç göstergesinde değerler 215-230 arasında değişir, 30-34 psi ye denk geliyor zannımca

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
32 Psi konfor,Ekonomi için 39 Psi katolog değerleri..Ben açıkçası arasını vuruyorum..36 Psi olarak.. Lastik Basıncı.jpg

Berkin

VIP Üye
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Spor
Model Yılı
2014
İlk önce hayırlı olsun lastikler. Bende bu lastiklerden taktırmak istiyorum ve 1548₺ çok uygun rakam benim baktığım yerlerden. Mengerler tam olarak nerede bende gidip görüşmek istiyorum lastik için.

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
İlk önce hayırlı olsun lastikler. Bende bu lastiklerden taktırmak istiyorum ve 1548₺ çok uygun rakam benim baktığım yerlerden. Mengerler tam olarak nerede bende gidip görüşmek istiyorum lastik için.
Teşekkür ederim @Berkin kardeşim,malesef bir adet ellerinde vardı..Ve 16 aylık Lastik olduğundan uygun fiyata verdiler.Siz yinede bir görüşün isterseniz,belki başka bir uygun lastik vardır...İstanbul-Davutpaşa'da..Eskiden şişe camın(şimdi site yapıyorlar)hemen üst caddesinde..Mercedes(Mengerler) servisi ile aynı yerde..Bosch servisinde..
Aytun veya Aziz bey irtibat no : 0531-684 94 58
Açık adres : Davutpaşa Cad.Askeri Fırın Yolu Burmalı Çeşme Sk. No:2 / Topkapı

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Lastik hakkında izlenimlerimi paylaşırım demiştim.Başımdan geçen bir olay lastikleri iyi test etmemi sağladı..Artık lastiklere baya bir güveniyorum....Geçen gün Allaha şükür takla atmaktan kurtulduk..Lastikler çok iyi yere tutundu ve esnedi..Tabi esp de iyi çalıştı..Islak zemindede çok iyi, hiç kayma yaşamadım..Gayet iyi tutunuyor..Olay şöyle gelişti..MOİ ye(Mall of İstanbul)giderken (otobanda 110- 120 gibi bir hızla,hız sınırı 120) yan aynaları kullanmayan diycem iyi niyetli olarak ama konuşmasından kasten yapmış izlenimi veren 3 cana kastedicek kusura bakmayın hayvan diycem, önümüzede değil üzerimize kırması sonucu (çok ani tepki vermek zorunda kaldım)kontraya düşürmesi sonucu araba bir sağ bir sol arka bölüm bir sağdan bir soldan hafif kalkar gibi oldu beşik gibi sallandık ama lastiklerde yerden kopma kesilme olmadı ve çok seri birşekilde araç o hızla toparlardı.Çok şükür sağ şeridede kaymadı çünki akan bir trafikti...Allah korudu...Herzmana yapmam ama kafamı toparlayıp önünü kestiğim hayvan kardeşimize senin amacın ne dediğimde şeridimi neden almaya çalışıyorsun diyen en sol şeritte hız sınırı 120 olan otobanda 70-80 le giden uzun süre sol şeritte yol vermesini beklediğim ve en son sellektör yaparak bile yol vermeyen beyinsiz sayesinde Lastik ve esp testini araç geçmiş oldu..
Bu arada,Yanındaki babası kadar biraz aklı olsaydı keşke..Adamcağız bir ton özür diledi...Allah onunla aynı trafikte seyredenleri korusun...

Son düzenleme:

u.uçar

VIP Üye
Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
Geçmiş olsun diyelim, Daha önceki arabamda kullanmıştım. A&B sınıfı güzel lastik olduğunu da yazmıştım.

Ad Soyad
Murat gülcan
Araç
Opel astra j
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Sport
Model Yılı
2015
Çok geçmiş olsun abi senin ustalığın sayesinde aracı toparlamışsın rabbim kimseye kaza bela vermesin inşaallah

Ad Soyad
Cemil ŞEN
Araç
Opel Astra J 1.3 CDTI
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Edition
Model Yılı
2012
Geçmiş olsun diyelim, Daha önceki arabamda kullanmıştım. A&B sınıfı güzel lastik olduğunu da yazmıştım.
Çok geçmiş olsun abi senin ustalığın sayesinde aracı toparlamışsın rabbim kimseye kaza bela vermesin inşaallah
Sağolun arkadaşlar..Anlık karar vermek bu gibi durumlarda kurtarıcı..Kararsız kalınca kaza meydana geliyor.En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler..Doğrudur...

omeroz

Kayıtlı Kullanıcı
Araç
Astra j 1.6 cdti
Yakıt
Dizel
Vites
Otomatik
Donanım
Edition+
Model Yılı
2016
Sağolun arkadaşlar..Anlık karar vermek bu gibi durumlarda kurtarıcı..Kararsız kalınca kaza meydana geliyor.En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler..Doğrudur...
Çok geçmiş olsun.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Geçmiş olsun abi. Rabbim beterinden saklasın inş.