cruise kontrol

asanes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2004 meriva enjoyum var. Cruise control tuşları var ama bastığım zaman hiçbir şey olmuyor. Bozuk mu? Yoksa aktif mi edilmeli? aktif edilmeli ise ne kadar tutar?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kolu varsa nedne aktif degilki acaba. tech2 ye baglatip ordan bakabilirsiniz..
normalse servis 20 ile 50 arasi bisey ister.

asanes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim

Yarın bir baktırayım. Aracı kasım ayında aldığımda öyleydi. Bir türlü baktırmaya imkanım olmadı.

asanes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet bey tavsiyeniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım. Gerçekten de küçük bir arızadan dolayı imiş. 15 dakikada serviste düzelttiler. 15 lira tuttu. Meğer benim araçta varmış.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet bey tavsiyeniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptım. Gerçekten de küçük bir arızadan dolayı imiş. 15 dakikada serviste düzelttiler. 15 lira tuttu. Meğer benim araçta varmış.

rica ederim. hemen olmasina sevindim. 15 lira çok iyi istemiş. izmitteki servis 50 lira istemisti benden.. hayırlı olsun tekrar.

keyifli sürüşler

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
,

arkadaşım kusura bakma bir ricam olacak sanki benim araçta da var bu sabitleyici 2004 astra enjoy sinyal kolunun resmini cekip koyarmısın benimki ile aynı ise bende servise gideyim su an en yakın servis bana 90 km o açıdan boşa gitmiş olmayayım

erenilter

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
,

arkadaşım kusura bakma bir ricam olacak sanki benim araçta da var bu sabitleyici 2004 astra enjoy sinyal kolunun resmini cekip koyarmısın benimki ile aynı ise bende servise gideyim su an en yakın servis bana 90 km o açıdan boşa gitmiş olmayayım

erenilter

hocam senin aracında tesisat çok çok bütyük ihtrimalle hazirdir. çünkü bir kaç arkadastada sizin aracınızdan var. ve tesisat hazirdi. direk sinyla kolunu degistirip kullandılar..
sizde normal kol vardir. kolun fotosu asagida. bu kol olması gerek
dsc01424gr2.jpg

asanes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa iki yetkili servis var. Bu sebepten herhalde küçük işler için çoğu zaman özel servislerden bile ucuz oluyor. Arıza tespitten de ekstra ücret almıyorlar.

barist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Benim 2008 model 1.2 Corsa D enjoy/easytronic aracım var. Konu başında belirtildiği gibi motor kodu z12xe ile başlıyor. Ama bu gün İstanbulda birsürü servis aradım ve pek olumlu cevaplar almadım. Benim aracın aynısı olup hız sabitleyici taktıran var mı acaba ?