vectra c ye tüp?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben arabamdan son derece memnum ama bu yakıtlar yüzünden fazla gezemiyoruz alırken ecotech motor var dedik kasa agır dediler hız lazım degil dedik aldık.Ama gezerken aldıgım tat benzinlikte gösterge artarken acı bi şekilde ortaya cıkıyor.
Ben arabama sıralı sistem lpg taktırmak istiyorum ama duyduguma göre plastik manifold oldugundan dolayı belli bir km den sonra manifoldu patlatıyormuş ne kadar dogru ne kadar yanlış bilmiyorum ama bayaa bi tepki aldım bu yüzden sizden yardım bekliyorum tüp taktırınca sorun cıkarmı zaten garanti bitti sorun olmaz ama arabamada zarar verirmi :sorry:

(ha bide sunu duydum ve gordum nettede tüp sistemi en iyi alman arabalarına uyum saglıyormuş bunda da voswagen 1. opel 2. sıradaymış)

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siralı sistemde manifolt patlatma olmaz, aracın da sorun çıkıp çıkmayacağı taktırdığın yere bağlı diyebilirim:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam tamamda zaten fazla yok piyasada tüp taktıran fiyat sorun degil artık en kalitelisini taktırcam 2300 e mi ne varmış en kalitelisi ondan taktırırımda işte ya sorun cıkarırsa (zaten taktıracak olsam ankaranın en iyi ustasına taktırırım olmadı istanbul gidip taktırırım ama yeterki araba sorun cıkarmasın bi ton paradır manifoldu bunun şimdi)

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2a-lpg nin forumunda mocan diye bi üye var onun aracı da vectra c , bence ondan bilgi almayı dene, bilmiyorum arkadaş bu siteye de üye mi

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kessinlikle akrabalığım çıkarım hiçbirşeyimiz yok ama biz ankarada anelsan diye bir yere taktırdık.iç anadolu yetkili bayisiymiş 93 gt mize,93 gl mize taktılar 30 bin oldu problem yok. 2 yıl garanti

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben de yaklaşık 1 yıldır Tartarini sıralı dedikleri sistemi kullanıyorum ... :good:

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
kessinlikle akrabalığım çıkarım hiçbirşeyimiz yok ama biz ankarada anelsan diye bir yere taktırdık.iç anadolu yetkili bayisiymiş 93 gt mize,93 gl mize taktılar 30 bin oldu problem yok. 2 yıl garanti

GT ne yakıyo kmde?Benzinle lpgnin farkını çok mu hissediyosun,yok denecek kadar mı?Kullanışta fark var mı çok?Ben uyum sağlamazsa diye korkuyorum.Daha bugün 150ytlye depo doldurdum.İçim acıdı yaw...:(

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
En pahalısı Prins Hollanda malı,hiç başın ağrımaz diyorlar gerçi bende brc fast var bu da sorunsuz...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Tartarini ???