Bugun 10 Kasim

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dünya Böyle Bir Daha Böyle Bir Lider Göremez. Hemde hiç göremez. Böyle ileri görüşlü bir insan bir daha dünyaya gelmez.
Nur İçinde Yat ATAM... ATAM TÜRK GENÇLİĞİ OLARAK İZİNDEYİZ.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sunay akının bir konuşmasını dinledim. diyorki..''neden ülkemizde son dönemlerde cumhuriyet bayramları daha coşkuyla kutlanmaya başladı??? size bir örnekle eçıklayayım en son parmağınızı ne zaman düşündünüz?? yada ayağınızı?? bir genelde böyle organlarımızı sadece acıdığında hatırlarız..cumhuriyetin bayramlarının gittikce coşkulu kutlanması da içimizin acımaya başladığının en büyük kanıtıdır..

SENİ SAYGILA ANIYORUZ ATAM

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhunuz Şad olsun
Herşey için sana,tum Şehit ve Gazilerimize cok Tesekkurler

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa Kemal Atatürk . Gençliğe hitabesini okumak, anlamak,sindirmek, uygulamaya geçirmek gerek..Hani, içten ve dıştan pek çok düşmanın vatanın bütün kalelerini işgal etmiş olabilir demişti. Ezberledik ,söyledik, -adamın söylediklerinin TEK TEK GERÇEKLEŞTİĞİNİ MART EYLÜL AYLARINDA gördük, unutmamamız lazım..

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah saat 08,35 ıs yerındeyım ondan once ıs yerımızdekı bayragımızı yarıya ındırdık ve 50 personel dısarıya cıkıp sırenlerle bırlıkte saygı durusu yaptık sankı hayat durmusutu o zaman... yanımızdan gecen araclar bıle duruyor saygı ıcınde atamızı anıyorlardı... o zaman anladım kı atam sen olmedın....her zaman kalplerdesın sen rahat uyu atam...

EYY MUTLU TÜRKÜM DİYENE.. M.KEMAL ATATÜRK .. ATAM İZİNDEYİZ..