Astra H 'de Yağmur Sensörü

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H'larda yağmur sensörünün hassasiyetini değiştirebilme imkanımız var mı? Veya silecek hızını azaltabilecek başka bir yol var mı? Azıcık yağmurda sileceklerin tam hızla çalışması ön camı bayağı bir hırpalıyor , silecek lastiklerini de öyle.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Papirus' Alıntı:
Astra H'larda yağmur sensörünün hassasiyetini değiştirebilme imkanımız var mı? Veya silecek hızını azaltabilecek başka bir yol var mı? Azıcık yağmurda sileceklerin tam hızla çalışması ön camı bayağı bir hırpalıyor , silecek lastiklerini de öyle.

Dostum bende 2006 var araçta yağmur sensörü yok !Bu konuda bir şey söylemem zor ama,silecek fasıla hız ayarını kendin yapabiliyorsun

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Astra G lerde bu fasıla hızını ayarlama imkanımız var mı peki ???

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yokk.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
malesef yok .. ama dikkat ettiysen araba durdugunda daha yawas calisiyo

opel007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok garip.....

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum bende 2006 var araçta yağmur sensörü yok !Bu konuda bir şey söylemem zor ama,silecek fasıla hız ayarını kendin yapabiliyorsun
2006 model astrada nasıl olmaz ya inanamıyorum:confused: benim 95 model astramda bile var.standart harici bi özellik zannedersem.

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de forum da aksini yazmış ve de hassasiyetin cok az oldugunu soylemiştim hayret...
sensor konumunda hız ayarını yapma imkanın yok bu secenek vectra c de var ki o da 2004 ten sonraki comfort modellerinde dahi kaldırıldı zannedersem ( fiyat sabitlensin diye malzemeden calma?..)
sensorun hassasiyeti bana göre zayıf cün ki ben önümü göremez hale gelene kadar başlamıyor silmeye önce ben başlatıyorum sonra o devam ediyor...