Kara Liste (Akaryakıt İstasyonları) İstanbul

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aistanbulda arabası olan bütün arkadaşlar için büyük problem benzin istasyonlar bence.biz servislerde çalıştığımız içinmidir bilmem ama yakıttan kaynaklanan probelm çok ve araçlara konulan yakıtların hepsinde solvent kesin var.yok diyen firma görmedim.birçok firmadan alınan yakıtla zarar gören araçları yaptık ama size tek tavsiyn yakıt alırken fatura alın en azından problem olursa hakınızı ararsınız.birde yakıtla kaynaklaana sorununz olursa servislere başvurun.duyduğum birşey var.özel servislerin teşhislerini benzin istasyonları kabul etmiyormuş.bilginiz olsun.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerden alacağımızı şaşırdık

06ELL69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ankarada bir OPET çalışanı olarak opeti tavsiye ederim.denetimler çok sıkı gerçekten.her birim ayrı ayrı kontrol ediliyor.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şile otobanından istanbul istikametine giderken shell var bjk tesislerine gelmeden gedizleri geçine 1.8 aracıma yakıt aldım 1.4 gibi oldu
arabaya kabahat buldum ertesi gün 1.4 corsaya yakıt aldım 1.0 gibi oldu ve kesinkez orarın yakıtından dedim arkadaşlardanda alan olmuş hepsi aynı sorunu yaşamış valla benzin ışıgım yansada ya kuru çeşme opet ten alırım yada dudullu bostancı yolu üstündeki shell imesin bitiminde ne performans kaybı nede aşırı yakıt tüketimi yaşamıyorum maslak opettende alırım arada ama fazla yakıyo sanki araba ozaman

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arakdaşlar benim kara listemde beylikdüzü migrosun yanındaki bp istasyonu ismini vermek gerekirse karaoğlu petrol tam 5 sefer benzin aldım her seferinde arabam fazla yaktı son anda farkettik allahtan! şimdi benzincimden memnunum allaha çok şükür