Kara Liste (Akaryakıt İstasyonları) İstanbul

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
Benim Opet bayisi olduğumu çoğu arkadaş biliyordur heralde. Bizde hiç gelmese ayda 4-5 kere 'Akaryakıt Kontrol Aracı' gelir. Bize hiç sormadan tanklardan numunelerini alırlar. Testlerini yaparlar. Yakıtın normlara uygun olduğuna dair formu doldururlar, imzalatırlar, teşekkür ederler ve giderler. Bu sadece akaryakıt ile ilgili. Bunun yanı sıra çevre düzenlemesi, temizlik, personel ve hizmet kalitesi ile ilgili denetimler var. Bunları teker teker ayrı birimler denetliyor.

Sonuç olarak Opet bu konuda çok hassas. Şehir dışına çıktığımda da sürekli Opet'i tercih ediyorum. İstanbul'da da genelde Çobançeşme Opet'ten alıyorum ve memnunum. Oraya yakın olan arkadaşlara tavsiye ederim..

JOCCO YA katılıyorum Sivas ve çevre iller benzini ondan alın...

(abi görürsün bizide dime vardır senin İstanbulda tanıdığın benzinci bak ben hep seni tavsiye ediyorumm...)

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
Benim Opet bayisi olduğumu çoğu arkadaş biliyordur heralde. Bizde hiç gelmese ayda 4-5 kere 'Akaryakıt Kontrol Aracı' gelir. Bize hiç sormadan tanklardan numunelerini alırlar. Testlerini yaparlar. Yakıtın normlara uygun olduğuna dair formu doldururlar, imzalatırlar, teşekkür ederler ve giderler. Bu sadece akaryakıt ile ilgili. Bunun yanı sıra çevre düzenlemesi, temizlik, personel ve hizmet kalitesi ile ilgili denetimler var. Bunları teker teker ayrı birimler denetliyor.

Sonuç olarak Opet bu konuda çok hassas. Şehir dışına çıktığımda da sürekli Opet'i tercih ediyorum. İstanbul'da da genelde Çobançeşme Opet'ten alıyorum ve memnunum. Oraya yakın olan arkadaşlara tavsiye ederim..
HOCAM SEN HANGİ OPETTESİN YERLİYURTLARDAMI OTOPAKTAMI BENİM ENİŞTEMDE YERLİYURTLARIN TANKERNİ KULLANIYO ADI İSMET.EVET OPET BU KONUDA 1 NUMARA AMA İŞTE BURASI İSTANBUL NEYİN NE OLDUGU BELLİ DEİL...

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CengoCenk' Alıntı:
.

Capitol üst tarafındaki Total den 2 defa arka arkaya 75 ytl lik benzin aldım. Arabanın çekişi inanılmaz düşmeye başladı. En son arabayı bakıma götürdüğümde benzin filtresini söktürüp kontrol ettirdim. Katran siyahına dönüşmüş benzin ile karşılaştım. Normalde değişme zamanı olamamasına rağmen benzin filtresinide değiştirmek zorunda kaldım.

Capitol un ordaki benzinlikten benzin alacağınız zaman bir daha düşünün derim.

acaba bütün totaller aynı mıdır :confused: ben yaklaşık 3 yıldır ümraniye totalden alıyorum bi sorun yaşamadım

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opet ten 98 oktan alıca daha fazla yakıyorum o yüzden bidaha opetten yakıt almadım.(cevizlibağ opet)
opetin açılımı ordu petrol diye biliyorum doğrumudur.ordu denetlese bide super olacak:D

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ismail_budak' Alıntı:
HOCAM SEN HANGİ OPETTESİN YERLİYURTLARDAMI OTOPAKTAMI BENİM ENİŞTEMDE YERLİYURTLARIN TANKERNİ KULLANIYO ADI İSMET.EVET OPET BU KONUDA 1 NUMARA AMA İŞTE BURASI İSTANBUL NEYİN NE OLDUGU BELLİ DEİL...

Otopak. İsmet Usta'yı da iyi tanırım. Hatta ilk açtığımız sıralar bizim nakliyelerimizden birkaçını kendisi yaptı.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:

Opet kalite konrolünü rütin hale getirdiğinden olacakki memnuniyet derecesi yüksekseltmiş. Bu konu açılmışken memnunluğun bir örneğini vereyim. Yazın didime gidiyorum ve benimgibi yazın isviçreden tatile gelen arkadaşımın Bmv si var euro dizel kuklanıyor. Didimden Sökeye opete gidiyor . Tolam 100 km yol. Didimden aldığında çok sorunlar yaşadı. Buyazın orayada açıldı fakat cesaret edip alamadı. Yazgünleri Tatil beldelerinde tehlike çok.;)

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:

arkadaşlar Türkiye de petrol rafinerlerinin yerleri belli butun bayiler oradan çıkış yapıyor.Ancek her markanın benzine katması gereken katkı maddeleri mevcut ancak bunu rafineri çıkışında tankere ya koymazlar veya az koyarlar.Buda yakıtta istenen performansı vermez.Ayrıca Benzinlikler tanklarını düzenli temizletmedıklerinden dolayı terlemeden oluşan su bırıkıntısı olur.Buda tabii tankın dibinde oldugu için bitime yakın yakıt aldıgınız zaman işiniz biraz şansa kalır.Ondan dolayı Opet.Shell,Bp,petrol ofisi olması fark etmiyor.Büyük firmaların zaten yakıt kontrol elemanları düzenli düzensiz kontrol yapıyor.Ama sonuçu hiç bir yerde yayınlamıyorlar gazete ilanlarıyla açıklasınlar ki bilelim ögrenelim.Veya internet sayfalarında halka açıklasınlar..(kaçak yapma yakıt satanlara hiç lafımız yok çünkü devletimiz onlara laf söyleyemiyor ki bize mi düşer laf söylemek.)

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bazıları solvent karıştırıyor işte oda bilgisayarda gözükmüyor kontrol yaparken millet piyasada yokken ben vardım

efe32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankaradaki arkadaşlar ben konya yolundaki bp den alıyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım