En hızlı Opel Astra nisanda Türkiye'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djjawss

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.djjawss.sayfasi.com

Sportif çizgilere sahip Astra GTC, 200 beygir güç üreten motoruyla dikkat çekiyor. Nisanda yollara çıkacak aracın vergi avantajı nedeniyle 1.6 litrelik versiyonu da olacak. GTC'nin fiyatı 39 bin YTL'den başlayacak..

Opel Astra'nsportif versiyonu GTC, nisan ayTürkiye pazarçAstra ailesinin üçüncü modeli olan GTC, üç farklmotor seçenetüketicilerin besunulacak. Opel, Astra GTC'yi Malaga tanOtomobile ilk bakkemerli tavan tasarbelirgin incelen ön ve arka çbüyük Opel logolu V-ön uç, kromlu yüzeyler dikkati çekiyor. Bu arada aracgövdesinin 15 mm daha alçaltdaha güçlü bir görünüme kavusöyleyelim. Opsiyonel olarak sunulan panoromik cam ise hem sürükeyfini arthem de üstü açaraç hissi uyandSpor bir otomobil olmaskarAstra GTC'de 5 kioturma kapasitesi düünülmüç mekandaha esnek kullaniçin, arka koltuk skatlanabiliyor. Astra GTC, ülkemizde 1.6 Twinport, 1.9 CDTi ve 2.0 Turbo olmak üzere üç farklmotor seçenesat200 beygir güç üreten GTC Turbo, s100 km/saat h7.8 saniyede yükseliyor. Maksimum hda 234 km/s. 150 beygirlik 1.9 CDTI, 2.000 devir/dakikada 320 Nm tork üretiyor. Aracstandart güvenlik ekipmanlarESP, ABS, ön hava yastgöüs/lekemiiçin yan hava yastve baiçin perde hava yastkatlanpedal sistemi, önde aktif kafalve arkada üç adet, yükseklik ayaryapkafalvar. Ön koltuklar için bellek fonksiyonu, aynalar, elektrikli pencereler, elektronik hsabitleyici, uzaktan-kumandalmerkezi kilit, ve 16 inçlik jantlar Astra GTC'deki ekipmanlardan bazTürkiye'de sattüm GTC'ler sport donanpaketi ile sunulacak. Nisan ayyollara çaracfiyathenüz net olmasa da, Opel yetkilileri fiyat aral39 bin YTL ile 60 bin YTL arasolacabelirtiyor.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw biz hangi aydayız?? :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun panaromik camlı olanı filan da varmış galiba..Bi gelse de görsek şu arabayı yaw..Çok merakettim şimdidennnn..

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaww gtc yok mu zaten burda yaaa? ben görüyorum burda var yaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...