Beklentisiz Sevmek

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelcalibra_1' Alıntı:
Engin bence soruyu yanlış sordun ....:D

Bu daha mantıklı olurdu bence ; ;)

Bu devirde kim beklentisiz seviyor ki ?:cool:
Bu devirde kim çıkarlarına göre hareket etmiyor ki ? :cool:

valla burada olaya yorum girer, herkes farklı yorumlar yani :]

Ama ben derim ki:
Bu devirde kimse BEKLENTİSİZ SEVİLMEYİ haketmiyor, ki bence sevgide BEKLENTİ olmalı. Seviyorsan sevilmelisin...

Önemli olan beklentiler sevgiye leke vuracak şeyler olmasın...

Ne demiş Şebnem Ablamız:

Denizleri Seviyorsan
dalgalarıda seveceksin,
sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin
uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin
korkarak yaşıyorsan,
YALNIZCA HAYATI SEYREDERSİN...

opelcalibra_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.calibra-tuning.com
KA®ANLIK' Alıntı:
valla burada olaya yorum girer, herkes farklı yorumlar yani :]

Ama ben derim ki:
Bu devirde kimse BEKLENTİSİZ SEVİLMEYİ haketmiyor, ki bence sevgide BEKLENTİ olmalı. Seviyorsan sevilmelisin...

Önemli olan beklentiler sevgiye leke vuracak şeyler olmasın...

Ne demiş Şebnem Ablamız:

Denizleri Seviyorsan
dalgalarıda seveceksin,
sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin
uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin
korkarak yaşıyorsan,
YALNIZCA HAYATI SEYREDERSİN...
:eek:

o kadar uykum geldiki engin valla cevap için düşünemiyorum bile ben yatıyorum sana yarın cevap wericem :rolleyes:

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde Lise zamanlarında fazlası ile olurdu bu sanırım . Eminim hepimizin başından geçmiştir.
Sevgi okadar farklı ki ..Yukarıda herkesin dediği gibi evet kişiden kişiye değişiyor.
Ben gerçekten bazen kilitleniyorum ......Eskiyi anımsadıkça ......
İnsanın sevdiğine saçını süpürge etmesi kadar güzel birşey yok TABIKI DEYECEKSE DİYENLER OLACAK.Herşey karşılıklı diyenler olacak. Seviyorsanız ve sevdiklerinize istediklerini hatta istediklerinden fazlasını hakettiklerinden fazlasını veriyor iseniz (Hakettiklerinden fazlası lafı Bu yazıya ters düşer aslında) ama genede dediğim gibi haketmediği halde sizdeki değer yargıları ona karşı hep had safada ise . Nekadar ,Bunaldım ,bıktım , yeter desede . Gün gelir sizden sonrakilerle yaşadıklarının muhakemesini yapar . Ve sizi mutlaka AH çekerek HATIRLAR...
Herşey doğal olsun içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın .
ONU KAZANMAK İÇİN DEĞİL ,ONU SEVDİĞİNİZ İÇİN Saçınızı süpürge edin ......................

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadett' Alıntı:
Genelde Lise zamanlarında fazlası ile olurdu bu sanırım . Eminim hepimizin başından geçmiştir.
Sevgi okadar farklı ki ..Yukarıda herkesin dediği gibi evet kişiden kişiye değişiyor.
Ben gerçekten bazen kilitleniyorum ......Eskiyi anımsadıkça ......
İnsanın sevdiğine saçını süpürge etmesi kadar güzel birşey yok TABIKI DEYECEKSE DİYENLER OLACAK.Herşey karşılıklı diyenler olacak. Seviyorsanız ve sevdiklerinize istediklerini hatta istediklerinden fazlasını hakettiklerinden fazlasını veriyor iseniz (Hakettiklerinden fazlası lafı Bu yazıya ters düşer aslında) ama genede dediğim gibi haketmediği halde sizdeki değer yargıları ona karşı hep had safada ise . Nekadar ,Bunaldım ,bıktım , yeter desede . Gün gelir sizden sonrakilerle yaşadıklarının muhakemesini yapar . Ve sizi mutlaka AH çekerek HATIRLAR...
Herşey doğal olsun içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın .
ONU KAZANMAK İÇİN DEĞİL ,ONU SEVDİĞİNİZ İÇİN Saçınızı süpürge edin ......................

abi harbi harbi edebiyat parçaladın yaa yazı çok hoş
biliom sevmek güzel bi şey ben bu zamana kadar yaşadıklarımdan söylersem yani bu zmana kadar hep karşılıksız sevdim karşılıksız sevmenin tadı daha bi güzel o kız için her şeyi yapı veriorsunuz her gün onu düşünüorsunuz aklınızdan hiç çıkmıo acaba ne yapıo acaba o da beni sever mi die düşünüorsunuz bu da size yargılama yapmanızda yardımcı oluo sadece o kız belki ileride okur die şiirler yazıorsunuz aldığınız eşyanın adını değiştirip kızın adını koyuyorsunuz kız geldiği bi zaman ona vermek için her akşam o da sizi sevsin die dua ediosunuz buna inanarak kızın sizi sevdiğinizi düşünüorsunuz kız sizin yanınıza geldiği zaman ona yaklaşmaya çalışıorsunuz fakat hep o kaçıo tutamıorsunuz gün gelio kız sizi sevemeyeceğini söylüor siz o an yıkılıorsunuz adını koyduğunuz eşyayı bi zarfa koyup mektup yazıp kıza veriorsunuz şiirleri yırtıp atıorsunuz sonra da o kızı unutmaya çalışıorsunuz ki işte en zor yanı da budur en sonda rest çekiorsunuz hayata neden hep ben die olmayacak duaya neden amin dedimki die ama iş işten geçmiş oluo

angelacelya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz siz olun kkimseye saçınızı süpürge etmeyin derim ben.bi kere taviz ver.....tamamdır sonu gelmez.insanoğlu böyledir ....en iyisi de en kötüsü de

angelacelya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muzzy ben çok merak ediyorum kız meselen nooldu anlaşılan reddetti.pembe dizi burda bitti mi yani

muzzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır pembe dizinin devamı şu an ne düşünüorsunuz adlı konu içerisinde:D