Bu Yabancilar Bu Işten Anliyorlar Yaa Corsa

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafagokay' Alıntı:
Bizde para olsa, yada biz demiyeyimde bende diyeyim CORSA ya yatırmam heralde...

Çok paralı ve deli olmak gerekir gibime geliyor...
Arabanın Değeri kadar arabaya para harcamak ........

Abicim tamam haklısında bu bir zevk meselesi, sen sıfır bir araba alırsın. Başkası gelir o arabaya bu para verilir mi? Aylarca kiralık ev ararsın, herkese ben ev arıyorum aklınızda bulunsun bulan olursa haberim olsun dersin Kimse ev bulmaz, haber vermez. Sen gider bir ev kiralarsın herkes derki benim altımda kiralık ev vardı, amcamın kiralık evi vardı, dayımın evi vardı vs. vs. Veya sen arabanı güzel bir aksesusar yaptırırsın bir arkadaşın çıkar hiç güzel olmamış der, bir ay olmadan bakarsın aynısını oda yaptırmış. Yani anlayacağınız zevkler ve renkler tartışılmaz. Ben doğan gördüm tofaş adam üstünü açmış cabrio yapmış, tek kapı iptali yaptırmış, logo iptali yaptırmış, görsen neler neler, keşke resmi olsada buraya koysam adam zaten tofaş'a en kral avrupa araba parası harcamış bana sorsan o arabaya o para harcanır mı? ama adam yapmış işte. Herkesin zevki farklı farklı, kiminde zevki var, ama yaptıracak uğraşacak vakti olmayanlarda var. Siz corsa'ya yatırmazsınız ama belki başka bir arabaya yatırırsınız bu adamlarda corsa'ya para yartırmış başkasına para yatırmaz. Eğer arabanın değeri kadar para harcamam diyorsanız demek ki siz tuning ve modifiye sevmiyorsunuz, modifiye sevmiyene body kit yaptır parasını ver vericem de yinede yaptırmaz.

Sevgiler

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paraaaaaa

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaman para emek herşey lazım

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki discovery chanel da gormussunuzdur adamlar cok komık rakamlara eskı bmw ler alıyorlar sonra modıfıye edıyorlar... ornegın adam sırf koltukları ıcın bı bmw alıo 300pound falan... sonra koltukları baskasına takıoyr vs... hayvanlar gıbı modıfıye edııp 3000pounda falan satıyorlar ama araba delı oluyor tabı... turkıyede bu sartlar altında anca bızım yaptıklarımız kadar olur...

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yabancılarla ve onların zevki ile bu işin alakası yok.Onların bizden tek farkı maddi olarak daha zengin olmanın getirdiği avantaj.O kadar para bende de olsun bakın ben de neler yapıorum :D

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Bu adamlar bu işi biliyor demek uygun değil .
paraya ve zevke kalmış bir konu diyelim.
Adamların ekonomik sorunları yok . Geriye zevk ve hobi kalıyor.
Bu ülkede bunun en alasını yapabilecek beyin gücü ve emeğinin karşılığını ispat edecek okadar çok yetenekli insan var. Varda para, para, para İşte her şey burada yatıyor