Opel Alirken Nelere Dikkat Etmeliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahonı sana bende katılıyorum kardesım aklımız karısmasın degıl mı :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim sadece adminlerimize yardımcı olmaya çalışıyorum sonuçta bu forum hepimizin diğer arkadaşların belki gözünden kaçmıştır yine de arkadaşımıza hoşgeldin diyorum

exocortis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar yanlıs birsey yaptıysam özürdilerim... ben ilk defa bir opel alacam... simdiye kadar peugot dan sasmadım... tavsiyeler ve birkac deneme ustune opel almayı dusunuyorum.. yanlıs yerde konuyu acmıs olabilirim ama bu tepkileriniz bence yanlıs... her markanın bazı püf noktaları vardır ben onları sizin tecrubelerinizden faydalanarak duymak istedim o kadar yani.

opelgt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtsiz aslaaa

exocortis' Alıntı:
arkadaslar yanlıs birsey yaptıysam özürdilerim... ben ilk defa bir opel alacam... simdiye kadar peugot dan sasmadım... tavsiyeler ve birkac deneme ustune opel almayı dusunuyorum.. yanlıs yerde konuyu acmıs olabilirim ama bu tepkileriniz bence yanlıs... her markanın bazı püf noktaları vardır ben onları sizin tecrubelerinizden faydalanarak duymak istedim o kadar yani.

sana bisey diyimmi__?? düsünmeden in pugdan ve hemen plazaya git al opelii en azından sorunsuz rahat hızlı güvenli gösterisli bir oto kullanırsın.....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Opel ve Pejo kıyaslanmaz bile bence,biri ALMAN TANKI diğeri fransız tenekesi ... :) :D :kop:
( Söylediğim çok mu ağır oldu acaba ;) )

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
exocortis' Alıntı:

Bazen bu tür yanlış anlaşılmalar olabiliyor kimse kötü niyetli değil sende kusura bakma...

Fransızlar, Türkiye' nin yol şartlarına pek dayanmıyor maalesef... Dolayısıyla araçlar kendini çabuk bırakıyor. Opel aldığında bu farkı göreceksin emin ol.

Opellerinde elektrik sorunu kroniktir ama başına çok iş açmaz. Birde araba daha önce hararet görmüşmü ona dikkat etmek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...