vectra b 99 u facelift vectra b2 ye dönüştürmek

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben vectra b 99 aracımı vectra b2 ye dönüştürmek istiyorum.(dış görünüm olarak değişecek içine dokunulmayacak body kit değişikliği)
bunu yapan arkadaşlardan yardım istiyorum . ( antalyadan bi arkadaşımız yapmıştı yanılmıyosam )

1) farlar değişecek yeni farlar oturmada problem yaşıyomu?
2) ön tampon , arka tampon değişecek
3)marşpiyel takılacak
4) araka stoplar değişecek.
5) arka bagaj kapağı komple değişecekmi yoksa üstüne platik parçamı geliyor ???----- can alıcı soru bu :)

maliyet ne olur acaba

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senı yakından takıp edecegım:) bende farları degıstırecegım su sıyah golgelı olanlarla ama arkadaslar tamponda 2 cm lık bı bosluk olacagını soyluyorlar.yaptıgın degısıklıklerı buraya yazmayı unutma:D

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
senı yakından takıp edecegım:) bende farları degıstırecegım su sıyah golgelı olanlarla ama arkadaslar tamponda 2 cm lık bı bosluk olacagını soyluyorlar.yaptıgın degısıklıklerı buraya yazmayı unutma:D

eh işte yavaş yavaş başlıcaz işte sağa sola parçalar için bakıyorum ama dediğim gibi yapan arkadaşların tecrübelerine ihtiyacım var.

tamponu değiştirmeden farı değiştirirsen boşluk oluyo ve hiçde güzel durmuyo . Ek bişeyler yapılması lazım o boşluk için

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sismik' Alıntı:
eh işte yavaş yavaş başlıcaz işte sağa sola parçalar için bakıyorum ama dediğim gibi yapan arkadaşların tecrübelerine ihtiyacım var.

tamponu değiştirmeden farı değiştirirsen boşluk oluyo ve hiçde güzel durmuyo . Ek bişeyler yapılması lazım o boşluk için

cıkma parcalar ıcın ankaradan adres ve telefon verebılırım ıstıyorsan.tampon olayında benım ustam bosluk kalmaz ıyı otuturursan dıyor.bakalım sende arastır yazarsın buraya

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet antalyadan erdem arkadaşımız yapmıştı bunu tüm sorularınızın cevabı onda :)

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
cıkma parcalar ıcın ankaradan adres ve telefon verebılırım ıstıyorsan.tampon olayında benım ustam bosluk kalmaz ıyı otuturursan dıyor.bakalım sende arastır yazarsın buraya

adres ve tel verebilirsen iyi olur.

yabancı bir forumdan bu resimleri buldum oradada açıklık gözüküyor

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VecTraTöR' Alıntı:
evet antalyadan erdem arkadaşımız yapmıştı bunu tüm sorularınızın cevabı onda :)

erdem arkadaşımızın tecrübelerini bizimle paylaşmasını bekliyoruz o zaman .Tecrübeleri bize çok yardımcı olacaktır

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosluk cok fazla bellı olmuyor ama sısler ıcın one bı tampon almak lazım:Done almısken arkayada alınır artık:Dozelıne adres ve telefon gonderdım

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
bosluk cok fazla bellı olmuyor ama sısler ıcın one bı tampon almak lazım:Done almısken arkayada alınır artık:Dozelıne adres ve telefon gonderdım

adres için teşekkürler.

bide şu bagaj olayını çözersem başlıcam parça toplamaya

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarı ile 3.stop lambası yerleride farklı biri üstte biri altta :) değiştirmişken tam olsun dimi :D