sağ airbagler tekrar

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok pardon arkadalar konuyu yanlış yerde açmıştım şimdi baştan alıyorum. Anladığım kadarıyla sağ airbagleri kapatamıyorum mahoni'nin dediği sisteme göre sağ koltuğun dolu olup olmadığını anlayan bi sistem var araçta ama sağ tarafı nasıl kapatıyor ve kapattığını nasıl haber veriyor acaba. Bunu öğrenmem lazım çünkü benim oğlan ve hanım arka koltukta oturmaktan acayip sıkılıyorlar ve öğrenemezsem hep arkada kalacaklar ve bu benim sonum olabilir:rolleyes:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sağ ön yolcu yolcu kapısını açınca torpido gözünün sağına denk gelen kısmında aırbag açma kapama fonksiyonu var diye hatırlıyorum ama emin değilim ... :confused:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağ airbag yanlıs hatırlamıyorsam cocuk puset sıstemı takıncamı ne ıptal oluyordu kendılıgınden ama puset kemerı arka koltuklarda hazır yerı var senın kullanım klavuzuna bakmanı tavsıye ederım benımkınde yazıyordu ama unuttum benım ıptal lambası tavan lambasının ortasında calısınca sıstem 2 sn bakıyor kı puset baglı degıl gerı devreye sokuyor aırbagı

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiçbir şekilde kapanmıyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam aracın beynine müdahale edip kapatılıyorsa bilemem kaza anında yan koltukta birinin oturup oturmadığını belirleyip araç ona göre Airbag leri açıyor yada açmıyor ben şahsen ne olursa olsun yeğenleri ön koltuğa otutturmuyorum bu arada aracın kullanma klavuzu varsa orda yazıyordur belki daha ayrıntılı bi şekilde

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
sağ airbag yanlıs hatırlamıyorsam cocuk puset sıstemı takıncamı ne ıptal oluyordu kendılıgınden ama puset kemerı arka koltuklarda hazır yerı var senın kullanım klavuzuna bakmanı tavsıye ederım benımkınde yazıyordu ama unuttum benım ıptal lambası tavan lambasının ortasında calısınca sıstem 2 sn bakıyor kı puset baglı degıl gerı devreye sokuyor aırbagı
kitabını nereye koyduğumu bulamıyorum okumuştum ama tam anlamamıştım. İş işten geçmeden aklıma gelipte sorduğum iyi oldu galiba. Ama astrammm senin yazdıklarına yakın bişeyler okuduğumu hatırladım şimdi, araç koltuğunu ön koltuga bağlayıp deneyeceğim bakalım neolcak:rolleyes: