Neler yeni
  • STİCKER (LOGO) DAĞITIMLARI EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE BAŞLAYACAKTIR.
    STİCKER TALEBİNDE BULUNMADAN ÖNCE BURAYA TIKLAYARAK TALEP BİLGİLENDİRME KONUSUNU OKUYUNUZ.
    LÜTFEN ÖRNEK ŞABLONA GÖRE TALEPTE BULUNUNUZ.

Yakıt tüketimi

Fatihh

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih PALUT
Araç
Opel Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
1.6 diesel 136 beygir astra j aracimi yeni aldim yol bilgisayarinda ortalama yakit tuketimini 6.3 lt gosteriyo sehir kullaniyorum surekli. acaba bu araclarda bu normal mi yoksa aracim fazla mi yakiyor.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Aracımın 6.3 yakması için neler verirdim :) Klima açık ve şehiriçi tüketimse normal diyebiliriz tabiki dizelci arkadaşların yorumları daha doğru olacaktır. Bu arada ortalama hız kaç görünüyor hocam ?

Fatihh

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih PALUT
Araç
Opel Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
45 km/h civari gözüküyor

Fatihh

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fatih PALUT
Araç
Opel Astra
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2014
Tabi bizde buna dizel 1.5 symbolden gecince cok yakiyo gibi geldi 😅 Eyw. Sagolasin bu arada

u.uçar

VIP Üye
Ad Soyad
Ufuk
Araç
O.Astra Sedan 1,6 l
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Donanım
Design
Model Yılı
2017
1.6 diesel 136 beygir astra j aracimi yeni aldim yol bilgisayarinda ortalama yakit tuketimini 6.3 lt gosteriyo sehir kullaniyorum surekli. acaba bu araclarda bu normal mi yoksa aracim fazla mi yakiyor.
Bana fazla gibi geldi manuel vites ve dizel için.Star stop özelliği var mı aracınızda? Agresif araç mı kullanıyorsunuz? Bakımları zamanında ve orjinal sarf malzemeleri ile mi yapılıyor acaba?

Avatardaki aracımın değerleri bu da, 5.0-5.5 litre civarı yakıyor.Değerler Antalya şehir içinde sakin/normal kullanımda yer yer sıkışık trafikte ve günde ortalama 35-45 km gibi bir hızda gerçekleşmiştir. Ben gayet memnunum.

1.jpg

2.jpg