• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

ARANIYOR Yan sanayi kaput mu almalıyım sizce çıkma mı?

ramco123

Kayıtlı Kullanıcı

İyi forumlar
abiler öncelikle araç babamın dün kaza yaptım kaportacıya götürdük kaput düzeltilmez değişmesi lazım dedi diğer parçaları hallettim de benim de maddi durumum bu aralar çok yok.babamla kavgalı gibiyiz mecbur benim yaptırmam lazım arabayı sordum yan sanayi kaputun fiyatı iyi ama araba orjinal olduğu için bulaşmak istemiyorum çok sizce çıkma kaput falan kullansam mı yoksa serviste mi yaptırsam ne önerirsiniz yan sanayi çok belli olur mu abiler?

sammem

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle geçmiş olsun kardeşim anladığım kadarıyla önden kaza yaptın ve kaput hariç diğer parçaları aldın herneyse,benim önerim eğer araban orjinalse yan sanayiye bulaşma derim,gerekirse babanın suyuna git :) piyasada çok var çıkmacı uygun birinden bul al güzelce tak hatta bulabilirsen aynı renk kullan kafan ağrımasın derim tekrar geçmiş olsun.

ramco123

Kayıtlı Kullanıcı
önerin için teşekkür ederim abi mecbur babamdan yardım isticem kızsa da kaza bu oldu bi kere napalım :) ya çıkmacılara sordum da resimlerde hiç temiz durmuyor çoğu boya istiyor

ramco123

Kayıtlı Kullanıcı
araba beyaz abi yine de teşekkür ederim yarın bi sanayiye gideyim öyle bakayım ben :)

sammem

Kayıtlı Kullanıcı
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana tekrar geçmiş olsun kardeşim...

kannn

Teknik Destek Ekibi
Emektar Üye
üstadım şimdi bayide yaptırırsan sıfır takacakları için araç rengi neyse o renk kaput sıfır olarak takılır ve servis pahalı yapar ama fark bile edemezsin ornek vereyim kaput yanlarındaki o cıkıntılar bile sağlı sollu aynı olur dışarıda çıkma bul yan sanayi bencede alma yanlız çıkma alına şimdi bu parçaları yerlere koyuyorlar ya o yüzden yanların boyaları taşdan sürtmeden atıyor eziliyor git iyice kaputu kenarlarına bak dikkatlice incele

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Tatanga

Kayıtlı Kullanıcı
Ostim'de bulunur illaki istediğin temizlikte çıkmalar

kadsamuy

Kayıtlı Kullanıcı
Ankaradasın herhalde orada sebildir bu işler
aynı renk cıkma bulursan az da olsa boya ile kurtarırsın
yan sanayi alsan bir de komple boyalı olacak

ramco123

Kayıtlı Kullanıcı
aynı renk parçayı buldum taktırdım teşekkür ederim şükür tanıdık çıktı da ucuza kapattım :)