Opeli seçtim çünkü ...! söz sizde

Opel'i seçme nedeniniz nelerdir?

• Kullanılan toplam oy
    251

Pampilo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece güvenlik için. Kazalarda Japonlara göre çok sağlam. Arıza yapmama ,sorun çıkarmama ve ekonomi yetseydi Japon alırdım.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Herşey Opel in ambleminde zaten:Güven(sağlamlık) ve sürat(hız) + konforu da ben ekliyeyim ...

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mecburiyetten
ama sonra birbirimize çok alıştık

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ankettekilerin hepsini işaretledim ben

lordlord

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2005 model Astra Cosmo aldım, daha bir ay dolmadı. Açıkcası en çok fiyata baktım, eski kasa astrada kullanmıştım bi dönem ve çok memnun kalmıştım. Neredeyse 2 hafta boyunva bu sınıftaki araçların hepsini araştırdım, her nanesini öğrendim. Hiç tartışmasız ya Astra ya da Audi A3 derim. Cosmo paket aldığım için hiçbir eksiği yok. Kısacası sınıftaki diğer arabalrın hiçbiri bu ikisiyle kıyaslanamaz. Tereddüt ediyorsanız bi bakın teknik özelliklere ve fiyatlara, aklın yolun bir...

esteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gsi Segmenti ile ilgileniyorum sadece benim için modifiyeye performansa ve horr kullanıma çok dayanıklılar. Ayrıca bugüne kadar vectra tigra ve son olarak corsa gsi sahibi oldum. 3 aracımdanda memnundum corsa biraz yaşlı olmasına karşın hala 2000 cclere(Alt segment tabi vectra2,0 gibi ) kafa tutuyor.:D