Neler yeni

Yardımlarınıza İhtiyacımız Var.

Ad Soyad
Hasip TOSUN
Araç
Opel Astra
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Donanım
Cosmo
Model Yılı
2011
Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum. Yaklaşık 2 haftalık süreçte sitemizin görünümü dahil olmak üzere birçok alanında geliştirmeler ve düzenlemeler yapıldı yapılıyor. Şimdi sizlerden empati yapmanızı istiyorum aracınızı almadan önceki 1 ay ve aracınızı aldıktan bir hafta sonranızı gözünüzde canlandırmanızı istiyorum. Aracımızın özelliklerinin nasıl kullanıldığı, aracın artıları eskileri nelerdir ve en önemlisi ya bu özellik nasıl çalışıyordu konularını internette nasıl araştırdığınızı hatırlamanızı istiyorum. Mazi gözünüzde canlandı değilmi... Sitede ki istatistikleri incelediğimde şu donanım çalışır, hız sabitleyici nasıl kullanılır gibi kelimeleri görünce Opel Donanımları Nasıl Çalışır (Sözlük) bölümünü açmaya karar verdim. Sizlerden yardım istediğim konuysa şu şekilde uzağa gitmenize gerek yok kendi aracınızda kullandığınız herhangi bir donanım veya özellik (hız sabitleyici, cam buğu çözücü, katlanır aynalar, otomatik kararan dikiz aynaları vs) hakkında bir konu açmanızı istiyorum. Bu sayede bu özellikler hakkında arama yapan kişiler internet üzerinde hep aynı cümlelerden oluşan resmi tarzda yazılar yerine özelliği aktif kullanan son kullanıcı yorumlarını okuyacaklardır. Bu proje gerçekten önemli bir konu az önce yukarıda yazdığım gibi kendinizi aracınızı aldığınız dönemi hatırlayın birbirini tekrar eden içerikler hep aynı yazılardan farklı olucaz inş. Şimdiden bu bölümde yazan yazmayan herkese çok ama çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla efm :)

https://www.opelforum.net/forums/opel-donanimlari-nasil-calisir-sozluk.119/

Yukarıdaki adresten ilgili bölüme ulaşabilirsiniz...

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Emre
Araç
Astra F
Yakıt
Benzin/Lpg
Vites
Otomatik
Donanım
GLS
Model Yılı
1997
SEO kokusu alıyorum bu projede, yanılıyor muyum?

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konuyu okuyan(lar) (Kullanıcı(lar): 1, Misafir(ler): 0)