• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

Yedek Parça Siteleri

husooz

Admin

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Faydalı bir paylaşım teşekkürler.

Hasip

Admin
opelgm sitesinden sipariş vermişliğim var. Güvenilir site paylaşım için teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tyderu

OPELBEKA

Kayıtlı Kullanıcı

serkanaydin6308

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm abi sanayiye gittiğimizde karşılaştığım fiyatlar ile bu sitelerdeki fiyatlar arasında hemen hemen yüzde 30 40 fark var örneğin triger seti 235 lira civarı bir fiyat yazmışlar sanayiye gittiğimde 400 lira set 200 lira işçilik istediler.. seti dışarıdan alıp gitsek bu sefer işçilikte yükleniyorlar ?? her türlü sanayideki ustaya gebeyiz

Hasip

Admin
Malesef hocam keşke gelişmiş ülkelerdeki gibi bahçemizde kahvemizi yudumlarken kendi arabamızı tamir ediyor olsaydık :)

Son düzenleme:

Wir leben Autos

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm abi sanayiye gittiğimizde karşılaştığım fiyatlar ile bu sitelerdeki fiyatlar arasında hemen hemen yüzde 30 40 fark var örneğin triger seti 235 lira civarı bir fiyat yazmışlar sanayiye gittiğimde 400 lira set 200 lira işçilik istediler.. seti dışarıdan alıp gitsek bu sefer işçilikte yükleniyorlar ?? her türlü sanayideki ustaya gebeyiz
Bu tür yerlere para kazandırmayın. Bu yapan servisten her türlü üçkağıt beklenir. Alın parçanızı telefonla internetten sorun. Hatta parçanızla gidip yetkili servisde bile taktırabilirsiniz. Fiyat alın, ustası boşta yatan bir yer illa olur.

Murat

Admin
  • Beğen
Tepkiler: Mustafa Feyzi

Wir leben Autos

Kayıtlı Kullanıcı
Yağ filtresinin orjinal olması tavsiye edilir genelde, kullananlar memnunsa sorun yok. Bir de şu şekilde bir yorum gördüm.

"2013 1.4 t için sipariş ettim. Ürünler GM marka muadili ama elinize aldığınızda GM kadar kaliteli olmadığını anlıyorsunuz. Polen filtresini FORD&VOLVO uyumlu olanı gönderiyorlar, daha ucuz olduğu için. Ama birebir 1.4t için uyumlu ürünler. "

Göz önünde bulundurun.

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
http://www.onlineyedekparca.com/Opel-Astra-j-14-Turbo-Periyodik-Bakim-Seti-GM,PR-14421.html Değerli abiler bu set fiyatı uygun mudur? İlk defa bakım yaptırcam parçamı kendim alayım istiyorum. Önerileriniz varsa eğer memnuniyetle karşılarım.
Bu siparişi verdim bakalım hayırlısı. Gedizler yetkili servisten maille fiyat aldım. 1221 lira fiyat çıkardılar, indirimle birlikte 996 liraya düşüyormuş. Artık servise götürme durumumuz olmasa da en azından orjinal parçaya 3-5 kuruş fazla vererek araca bakmaya çalışcaz.

Cemil

Admin
Fiyat çok yüksek değilmi :)

Cemil

Admin
Yani bana göre yüksekte, o yüzden imada bulundum :)..Hayırlısı..Önemli olan kafanızın ve içinizin rahat etmesi...Mustafa hocam :)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Feyzi

Murat

Admin
Bu siparişi verdim bakalım hayırlısı. Gedizler yetkili servisten maille fiyat aldım. 1221 lira fiyat çıkardılar, indirimle birlikte 996 liraya düşüyormuş. Artık servise götürme durumumuz olmasa da en azından orjinal parçaya 3-5 kuruş fazla vererek araca bakmaya çalışcaz.
En iyisi arkadaşım orjinal almışsın hayırlı olsun için rahat olur pahalı diye üzülme en iyisi çünkü

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Ustalık nereye gideceksin varmı bildiğin yer

Son düzenleme:

Wir leben Autos

Kayıtlı Kullanıcı
Yakin donemde aldim ayni seti, bujilerle beraber ederi denilebilir. Euro kaynakli bir zam gelebilir yakinda, bunlari da arayacagiz.

Fren diski aldigim bosh bayisi zam hazirligindaydi.

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
En iyisi arkadaşım orjinal almışsın hayırlı olsun için rahat olur pahalı diye üzülme en iyisi çünkü
Tesekkur ederim ustam yok tanidik vasitasiyla gitcem bi yere ama oneriniz varsa degerlendiririm.
---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Ustalık nereye gideceksin varmı bildiğin yer