yardım!!!!

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1.3 cdti 2005 model aracım var ve de sabahları çalışırken baya bi titreme yapıo ilk başta servise götürdüm bişi yok dediler:mad: dün milepoyla da konuştuğum konu araba şöle bi 5 saniye fln titriyo videoya çektim bi bakarsanız sevinirim video linki aşağıda bi el atın şimdiden teşekkürler

Download Linki: http://www.hemenpaylas.com/download/1799363/MOV01944.MPG.html

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki benzinli bendede sabahları seninki kadar olmasa da bi iki saniye oluyo. bende merak ediyorum neden olabileceğini...

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın exilegs
Aracınızı hemen bir servise götürün boğaz kelebeğinde bir sorun var gibi ayrıca Bu kadar uzun süreli marş uzun vadede katalitik konvertörünüze zarar verebilir bu nedenle o2 sensörünüde kontrol ettirin selamlar.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadşım ilk çalışmada 1.3 motorların hepsinde yapıyor bunu .cükü araç çok yüksek şıkıştırma oranı var be ilk çalıştırmada uygun yakıt basıncı oluşmadığı için araça tekleme yapıyor bununla ilgili çok bi cözüm bulmazsın şunu diye bilirsin ilk alındığında bu yoktu.sana tavsiyen bogaz kelebeğini temizlet .aracın sonra farkı gör

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasınız bi götürelim bakalım olur umarım

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış

spaceghost' Alıntı:
arkadşım ilk çalışmada 1.3 motorların hepsinde yapıyor bunu .cükü araç çok yüksek şıkıştırma oranı var be ilk çalıştırmada uygun yakıt basıncı oluşmadığı için araça tekleme yapıyor bununla ilgili çok bi cözüm bulmazsın şunu diye bilirsin ilk alındığında bu yoktu.sana tavsiyen bogaz kelebeğini temizlet .aracın sonra farkı gör

bizde kullandık 1.3 CDTI yı 2004 model di bahsedildiği gibi bir sıkıntı hiç yaşamadık yakıt çok önemli EURO DİZEL den başkasını kullanmayın eğer farklı yakıt türü kullanırsanız daha sonra rail arızası başgösterecek ayrıca turbo yuda yiyeceksiniz bir turbo yaklaşık 2000 ytl dikkat edin aman

Ayrıca mazot filtresini söylenen süreden daha kısa sürede değiştirin faydasını göreceksiniz. selamlar

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben anlamadım bu işten bende en kaliteli yerlerden alırım artık birlieştiğiniz noktaya boğaz kelebeğini bi değiştircez